Невже навіть тристороння домовленість для бойовиків нічого не означає?

Невже навіть тристороння домовленість для бойовиків нічого не означає?
109762 ПЕРЕГЛЯДІВ

Невже навіть тристороння домовленість для бойовиків нічого не означає?
ЗСУ не знають, як їм себе поводити, адже окупанти знов обстріляли наші позиції на Донецькому напрямку. Який договір потрібно скласті з агрессорами, аби ті зупинились, хоча б на певний час? І невже російські війська так і не винесли жодного уроку?

В зоні, де наразі проводиться ООС, знову чути спалахи. За вчора та сьогодні російсько-окупаційні війська чотири рази порушили домовленості складені в рамках Тристоронньої контактної групи. Невже для них не існує жодної домовленості, яку не можна порушувати. Починає здаватись, що так.

За умовами цього документу вогонь мали припинити з усіх боків, то чому ж вже вчетверте окупанти стріляють по наших військах. У Луганському напрямку постріли лунають неподалік від Шумів. А у Донецькому напрямку неподалік від Авдіївки та с. Піски. Стріляють вони з ручних протитанкових та підствольних гранатометів.

Проте навіщо це робити? Аби спровокувати нас? Аби перший постріл був за нами і угода була порушена? Поки що жодних втрат і поранень наші солдати не зазнали, тож за зброю поки що ніхто так і не взявся. Але скільки ще ЗСУ спроможні терпіти це?

Рано чи пізно навіть найбільше терпіння може луснути. А особливо тоді, коли тобі щодня доводиться бачити, як навколо кружляють кулі, які вбивають твоїх товаришів. ЗСУ чекають наказу, проте порушувати домовленість Україна не збирається. Тож як би не намагались російські агресори змусити нас підкорятися їхньому плану, цього не буде.

На відміну від них, ми маємо мету. Кожен військовий прагне захистити та зберегти свою Батьківщину. І ніщо не здатне змусити їх втратити її. Та крім того, ми не одні, і якщо Росія порушить мирний договір, вся відповідальність за майбутнє понесе лише вона.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео