Пробаційний нагляд та рейтинг в’язниць: події в міністерстві юстиції

Пробаційний нагляд та рейтинг в’язниць: події в міністерстві юстиції
190909 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підрахунками серпня 2020 року в Комітеті Ради Європи з боротьби з тортурами повідомили про значне скорочення в’язнів у виправних колоніях та СІЗО України.

Різниця відчутна: у 2017 році зафіксували близько 57 тисяч ув’язнених в періоди відвідування установ. За три роки це показник сягнув 51 тисячу.

Міністр Юстиції Денис Малюська заявив, що разом з канадськими партнерами створять рейтинг усіх виправних установ та приміщень, що значно покращить управління таких закладів.

Рейтинг складатиметься з оцінки та аналітики в’язниць. Усі фінанси, кількість працівників, режим безпечного перебування, соціальні та виховні роботи, санітарні умови, здоров’я ув’язнених та інші 350 критерій, за якими будуть виконувати та налаштовувати даний рейтинг.

Повний аналіз окремої в’язниці допоможе швидко реагувати на ситуації та прийматиме безпосередньо рішення на місці події, а не за загальними критеріями з охопленням інших установ.

Міністерство юстиції також запровадять новий вид покарання – замість звичайної камери в’язниці засуджений потрапляє під пробне відсиджування строку під відповідними органами контролю. Такий вид називається «пробаційним».

Тобто винуватець обов’язково повен виконати завдання : офіційне працевлаштування, проходження лікувальної терапії та навчальних курсів. Таким чином, робота в’язниць стабілізується та стане безпечнішою, адже немає сенсу за дрібні злочини відправляти людину за ґрати.

Також декілька місяців тому Міністерство в СІЗО зробили платні камери та послугу «подарунковий сертифікат» - гроші надходитимуть до бюджету офіційним шляхом.

Продаж непотрібних в’язниць для держави також значно скоротить  додаткові бюджети на облаштування приміщень.

Програмне забезпечення зі штучним інтелектом, який аналізуватиме злочинців з передбаченням майбутніх правопорушень також вже створено та починає поширювати.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео