Проект про зняття вікової обмеженості для роботи на державній службі

Проект про зняття вікової обмеженості для роботи на державній службі
191401 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Верховна Рада України затвердила законопроєкт №4096 «про вікові обмеження для працездатності на державних службах», який дозволить громадянам працювати на даній посаді до 70 років.

Причиною такого законопроєкту став в першу чергу захист суспільства та самої держави, адже постійно людина пенсійного віку, в якої закінчився строк служби потрібна суспільству для подальшого ефективного керування справами.

300 депутатів з 423 проголосували «за» та підтримала проєкт.

Закон також передбачає повторне взяття на роботу державного службовця, який досяг пенсійного віку (65 років). Лише на один рік посадовець може продовжити свій стаж роботи.

Під час голосування позитивний голос також віддала народний депутат «Батьківщини» Олена Шкрум. Продовження строку перебування на службі торкнувся і місцевого самоуправління.

Відбір державного службовця під час коронавірусу не відбуватиметься.

Основною метою законопроєкту є ефективна робота суспільства та регулювання підходу до вікових обмежень щодо перебування на державній посаді.

Голова комітету з питань соціальної політики та депутат «Слуги народу» Галина Третьякова заявила, що наразі в 60 років людина обов’язково йде на пенсію, якщо не має важливої роботи. 60-70 років це пенсійний вік, який затверджений по всьому світу, тому одразу відправляти людей на «відпочинок» не має такої нагальної потреби.

Людина має добровільно йти на пенсію та захищається Міжнародною організацією праці, що повинно виконуватися без обмежень та труднощів.

Верховна Рада України встановила, що похилий вік в державі починається з 60 років. Це громадяни країни, іноземці та апатриди (особа без громадянства). Довгожителями вважають людей, яким виповнилось більше ніж 90 років.

За новими законопроєктами слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео