Невже ми також приднаємось до “зеленого” курсу ЄС та врятуємо екологію?

Невже ми також приднаємось до “зеленого” курсу ЄС та врятуємо екологію?
91826 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що Україна таки приєднається до Green Deal. У Верховній Раді вже готують законопроект, за яким ми не лише увійдемо, а й одразу потрапимо до всіх етапів проекту озеленення землі, стабілізації економіки та політичної ситуації.

Костянтин Гура наголошує, що ми вже стали на цю стежку. І наприкінці 2020 року вже можемо продемонструвати певні результати. А аби до 2030 року виконати Національний план з енергоефективності, вже створено проект.

Проте що ж таке Green Deal і чому Україна так намагається його внедрити?

Природа вже не встигає відновлюватись з такою швидкістю, як людина використовує її ресурси. Отож екологи ЄС створили проект, згідно з яким до 2050 року усі країни, які входять в об'єднання забезпечать свій власний економічний ріст. А після цього повністю відмовляться від використання газу, вугілля та нафти. Це допоможе зберегти підземні надра та покращить екосистему.

Та на цьому все не скінчиться. Для того, аби менше завдавати шкоди атмосфері, країни будуть зобов’язані збільшити площі парків, лісів та інших природних об’єктів. Це має призвести до початку самовідновлення природи.

Ця програма направлена не лише на те, аби захистити природу, а й на покращення економіки. Тож європейський зелений курс – це політична концепція, яка поступово оформлюється в стратегії, плани і законодавчі ініціативи, які будуть все більше впливати на внутрішню і зовнішню політику.

Зрештою кінцевою метою є – економічна, політична та екологічна стабільність на території країн, які належать до союзників Green Deal. Тож ми сподіваємось, що найближчим часом не лише наша Верховна Рада, а й керівники ЄС нададуть законних повноважень Україні для участі в “зеленому” курсі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео