Відділ боротьби з корупцією розкрив ще одну гучну справу на 20 млрд. грн. на рік

Відділ боротьби з корупцією розкрив ще одну гучну справу на 20 млрд. грн. на рік
136247 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні оприлюднили дані про припинення діяльності одного з найбільших конвертцентрів в Україні. Так довго шукали і нарешті знайшли. Відділ боротьби з корупцією вже не перший рік займається цією справою. Та попри всі намагання, спроби були марними. Зловмисники тікали за крок до успіху. Проте сьогодні в цій історії поставили крапку.

У Львові було виявлено основний центр конвертцентрів України. За 2020 рік вони змогли проконвертувати грошові кошти на суму близько 20 млрд. гривень. Робилось це все через підставні фірми та заклади, яких не існує. Зловмисники підробляли документи, після чого і проводили незаконну діяльність.

Під час операції правоохоронні структури виявили готівку на суму 60 млн. грн. І це лише ті, що зловмисники мали в цей день при собі. Серед цих грошей були: 1 млн доларів США, фунти стерлінгів, шекелі та інша валюта. Крім цього на місці злочину знаходилась вся документація, техніка та схеми конвертування грошей. Антикорупційний центр вже конфіскував все це та направив до суду, як речові докази.

Наразі триває перевірка працівників податкової міста, аби виявити, хто саме допомагав зловмисникам проводити такі махінації.В Ірини Венедиктової є підозра, що хтось надавав інформацію зловмисникам. Адже це вже далеко не перша спроба затримки, проте до всіх попередніх зловмисники були готові.

Раніше в цьому підозрювали Олега Татарова, який займає пост заступника голови Офісу президента. Проте всі звинувачення вже зняли і наразі продовжується слідство. Хоча думка Зеленського та Татарова стосовно дій антикорупційного відділу не збігаються, та звинуватити його в цьому не можна. А жодних інших порушень за ним не зафіксовано. Тож антикорупційний відділ продовжує пошуки винних.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео