COVID-19 залишив свій відбиток не лише на людській долі, а й на ринку нафти

COVID-19 залишив свій відбиток не лише на людській долі, а й на ринку нафти
74179 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пандемія, яка охопила весь світ не залишила осторонь нікого. Ми не знаємо, як саме це сталось, проте тепер усім нам доведеться жити із наслідками. Цього року великих проблем зазнала уся економіка. А сьогодні стало відомо, що ціни на нафту стали нижчими, проте й попит вже не такий. Ви колись бачили таке, щоб на те, що стало дешевше зникав попит?

Проте за останніми підрахунками нафта марки Brent впала на 3% за своєю вартістю. Причиною називають появу нового штаму COVID-19. Кадзухіко Сайто, головний аналітик брокерської компанії Fujitomi Co підкреслив: "Райдужні очікування інвесторів на 2021 рік раптово зникли з-за нового варіанту вірусу".

Так вартість барелю падає з все більшим та більшим темпом. Аналітики підбили підсумки, які взагалі не вражають: “Вартість бареля лютневої нафти Brent 21 грудня до 8:30 за Києвом склала $ 50,82 (-2,76%). Барель нафти WTI торгувався по $ 47,97 (-2,56%). Попередні торги завершилися на рівні $ 52,26 і $ 49,24 відповідно”. Такими швидкими темпами вона падає вперше з моменту закінчення кризи.

Тобто за підрахунками ми бачимо, що поставники нафти вже несуть збитки. А вченим немає чим їх потішити. Вони вважають, що ціна буде падати ще. До січня показник може стати ще меншим. І продукт коштуватиме вже не 50, а 45 $. А це набагато нижча вартість, навіть у порівнянні із минулими роками. Власники переймаються, чи не стане це першим дзвіночком до вмирання ринку нафти?

Які наслідки чекатимуть на населення, та чи будуть з цим пов’язані якісь зміни цін вчені ще не знають. Проте останнім часом Україна також втрачає велику кількість ринків збуту. Чи будуть знайдені інші варіанти ринків збуту товарів вчені поки що не казали. Але ми готуємося до будь-яких новин. Тож триматимемо вас вкурсі подій.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео