Українські фермери експортували більше ніж 24 мільйони тонн зерна

Українські фермери експортували більше ніж 24 мільйони тонн зерна
84752 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно Україну облетіла звістка про те, що продаж зерна впав не на 1 чи 2 відсотки, а набагато більше. Майже половина зерна була не проданою через очікування фермерами, коли ціна на нього виросте. А в цей час на ринок вийшов інший поставник, який був згоден продавати набагато дешевше за нас. Економісти та політики хапалися за голову, адже в нас зерна було набагато більше, ніж необхідно.

Та сьогодні стало відомо, що Україна продала не менше за 24,7 тонни зерна. Так, минулого року на цей самий час ми продали на 4,7 тонни більше. Але час ще є, тож ми можемо сподіватись на те, що кількість закупівель ще збільшиться. Ще тиждень є до завершення цього року, а отже є час знайти нові домовленості, або повернути старі.

За останніми даними, Україна поставила свій рекорд з постачання пшениці. Ми продали 12,2 млн тонн. Далі йде кукурудза, яку закупили у розмірі 8,3 млн тонн. Третє місце посіли ячмінь та жито. Їх продали 3,7 і 1,7 млн. тонн відповідно. Інші культури займають низькі показники та залишаються в країні.

А от продаж пшеничного борошна та ін. зернових культур фермерів поки що не радує. Адже вони продали лише 74 тис. тонн, що на 107,8 тисяч тонн менше, ніж минулого року. Для нас це значний показник, проте ми сподіваємось на зміни цих показників.

За 11 місяців 2020 року українські морські порти перевалили 44,2 млн тонни зерна, що на 5% нижче, ніж за аналогічний період 2019 року. Такі дані передає Адміністрація морських портів України.

Та наразі фермери радіють тому, що встигли нагнати певний відсоток продаж. Адже ще нещодавно вони мали зовсім маленький показник. Переговори на постачання зерна до країн-союзників ще тривають, і, можливо, наші фермери зможуть повернути своїх замовників до себе. А нам залишається лише чекати відповідей від інших країн.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео