Нова стратегія розвитку морських портів

Нова стратегія розвитку морських портів
116665 ПЕРЕГЛЯДІВ

На черговому засіданні, яке відбулось 23 грудня 2020 року Влада України затвердила зміни, які необхідно внести до стратегій розвитку морських портів країни. Цей план діятиме до 2038 року. А саме рішення є досить важливим для розвитку водного сполучення нашої держави з іншими. Про це сьогодні повідомив Владислав Криклій, виконувач обов’язків міністра інфраструктури.

На думку влади, стратегія, затверджена у 2013 році вже застаріла. Сьогодні необхідно діяти інакше, якщо ми не хочемо втратити свої порти. Тому на засіданні було вирішено актуалізувати основні положення. Це дозволить вже з наступного року стивідорним компаніям переробляти продукцію на рівні 209-265 млн. тонн. Крім того, збільшиться ефективність використання комплексів для перевантаження на 75% та покращаться показники якості надання послуг у морських портах з індексом до більше ніж 5.

Які напрямки будуть розвивати завдяки стратегії:

- надання прав морському порту для передачі об’єктів інфраструктури та земельних наділів інвесторам для покращення роботи порту;

- надання інвесторам площі для будівництва, аби ті могли використовувати її певний час, зазначений у контракті, після завершення якого вони повинні будуть або повернути наділ, або продовжити дію контракту;

- об’єднання портів за обласним принципом, якщо ті не приносять прибуток;

- надання місцевій владі повноважень для участі у плануванні розвитку портів з можливістю ставати частиною ради морських портів;

- надання можливостей для корпоративного управління портами;

- створення е-сервісів;

- введення екологічних технологій до портів, аби зменшити їхній вплив на атмосферу. Також проведення альтернативних джерел подачі енергії;

Влада сподівається, що такі зміни призведуть до покращення роботи портів, що згодом призведе до росту розвитку регіонів поряд із ними. Також цей документ зазначатиме і нюанси, пов’язані із розвитком інфраструктури морських портів. Та у подальших планах парламент сподівається відкрити під'їзні путі до портів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео