На Тернопільщині прийняли бюджет на 2021 рік

На Тернопільщині прийняли бюджет на 2021 рік
56839 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутати обласної ради ухвалили головний фінансовий документ області на наступний рік. Відтак свої голоси за запропонований бюджетний проєкт віддали 60 депутатів.

Як повідомляє начальник департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк, доходи обласного бюджету на 2021 рік складають 2086,2 млн грн, з них власні доходи загального фонду – 801 млн грн, а спеціального – 87,1 млн грн.

«Основними джерелами власних доходів загального фонду обласного бюджету є: податок на доходи фізичних осіб – 735 млн гривень, податок на прибуток підприємств – 37 млн гривень; спеціального фонду – власні надходження бюджетних установ - 84 млн грн», - каже Степан Скибиляк.

Видатки обласного бюджету на 2021 рік складають 2086 млн грн, з яких:

на освіту - 720,9 млн грн;
охорону здоров'я - 245,4 млн грн
соціальний захист і соціальне забезпечення - 117,6 млн грн;
культуру та мистецтво – 202,5 млн грн;
фізичну культуру і спорт – 43,8 млн грн.
Також на виконання заходів обласних програм з обласного бюджету на 2021 рік передбачено 63.8 млн грн.

«У бюджеті 2021 року закладено кошти на виконання таки програм, зокрема: «Турбота», «Ветеран», на оздоровлення та відпочинок дітей, підтримка осіб, які брали участь в АТО/ООС тощо. Також для захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру передбачено - 2,1 млн грн, на розвиток малого та середнього підприємства -2,1 млн грн та на розвиток агропромислового комплексу - 2,5 млн грн», - додає Степан Скибиляк.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео