Шановні мешканці Дніпра та всі українці!

Шановні мешканці Дніпра та всі українці!
155998 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вітаємо вас із зимовими святами та бажаємо міцного здоров’я, яке особливо важливе в такі часи, та справжнього щастя. Життя не зупиняється на певному етапі, а отже і в найтемніші часи завжди видно світлих людей.

Вже декілька днів на вулицях лежить білий сніг та дороги вкриті льодом. В багатьох домівках стоять ялинки, прикрашені гірляндами та іграшками, а від кухні розноситься запах мандарин та щойно зваренного какао. А це означає що зимові свята не просто настали, а вже наповнили наші серця атмосферою.

Команда нашого телеканалу D1 вітає всіх зі святами. Не важливо, скільки вам років, якщо із першим снігом все ще хочеться вірити у дива. Так, казка – це для кожного щось своє. Для когось це історія про те, як попелюшка перетворилась на принцесу, для когось це розповідь про кохання Кая та Герди, які пройшли безліч випробувань, а для когось це просто мрія, яка скоро стане реальністю. Але якою б вона не була, ми бажаємо, щоб вона стала для вас дійсністю.

Так, новини не завжди бувають гарними, адже трагедії трапляються, як би ми не намагались їх уникати. Але сьогодні у нас для вас є приємна новина. Ми раді сказати вам, що ці зимові свята змінять ваше життя на краще. А вам необхідно лише трохи допомогти їм.

Ми бажаємо усім, хто захворів, скоріше одужати, усім, хто один, знайти своє щастя. Нехай ваші родини стають дедалі міцнішими. І будемо сподіватись, що тепло і ласка завжди будуть вашими вірними супутниками по життю.

Зі святами вас, дорогі українці! Відпочиньте та наберіться сил для нових звершень. Ми бажаємо вам сімейної єдності та взаєморозуміння. Не бійтесь робити те, що вважаєте вірним. Так, усі ми люди, і усі ми маємо право на помилки. Проте все забирає той, хто не побоїться ризикнути. Тож будьте тими, хто може змінити себе та світ на краще та при цьому залишитись собою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео