Розширення ринку продажу українських солодощів: ще 18 країн скуштують нашу гордість

Розширення ринку продажу українських солодощів: ще 18 країн скуштують нашу гордість
114000 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно ми поставили рекорд у транспортуванні цукрових буряків за кордон. А тепер Міністерство закордонних справ України вирішило порадувати нас ще однією гарною звісткою. Скоро наші шоколадки та цукерки будуть продаватись не лише в Україні та найближчих до нас країнах, а й далеко за межами.

Як виявилось, після чергового засідання, Міністерство закордонних справ вирішило допомогти Асоціації “Укркондпрому” з пошуком нових закордонних партнерів. На їхню думку, експорт солодощів може допомогти з налагодженням міжнародних зв’язків держави. Його здійснюватимуть разом із проєктом VTrade Confectionery Foods.

Фінансову підтримку надаватиме USAID. Їхня матеріальна допомога діятиме за програми “Конкурентоспроможна економіка України”. В першу чергу сумісними зусиллями вони хочуть розпочати домовлятись із країнами АСЕАН, тобто Філіппінами, Малайзією, Індонезією, Сінгапуром, Таїландом, Бруней-Даруссаламом, В’єтнамом, Лаосом, М’янмою, Камбоджею. Також домовлятись планують із вісьмома країнами затоки: Іраном, Оманом, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Саудівською Аравією, Катаром, Бахрейном, Кувейтом, Іраком.

Чим завершиться цей сміливий крок МЗС України разом із “Укркондпромом”, проте вони сподіваються, що дипломатичні зв'язки, які ми вже маємо, допоможуть нам знайти нові ринки збуту, аби покращити стан економіки. Поки що судити рано, проте 28 українських підприємств вже готові експортувати свою продукцію. А це лише 85% промислових виробників солодощів України. Через певний час до експорту планують приєднати всі сто відсотків ринку. А тим паче, що нам є чим здивувати, наприклад, нашим новим попкорном!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео