Навчання у період карантину: що змінилось, і чи готові ми до таких змін?

Навчання у період карантину: що змінилось, і чи готові ми до таких змін?
89196 ПЕРЕГЛЯДІВ

Карантин застав весь світ не готовим. Та й хто б міг подумати що у двадцять першому сторіччі ми знову повернемось до такої ситуації. Але в березні держава була вимушена відправити всіх на 3 тижневий карантин, який мав закінчитися одразу після закінчення холодів. Проте хвороба виявилась підступнішою, і всім нам довелось адаптуватись до умов, які диктує час.

Спершу всіх перевели на дистанційне навчання. Це було досить складно, адже ані учні, ані вчителі не були готові до такого. Проте їм довелось швидко вчитись проводити уроки онлайн. Комп’ютери та смартфони стали вже більше, ніж частиною нашого життя. Тож тепер наші педагоги вміють не лише користуватись онлайн-платформами, а й організовувати роботу так, щоб учні могли вивчити весь матеріал без проблем і не відволікаючись.

Що ж стосується ЗНО та ДПА, то питання вирішили наступним чином. ДПА скасували зовсім. В графі з ДПА було написано “звільнено”. Тож жодних шкільних іспитів не було. ЗНО провели у звичному режимі. Всім поміряли температуру та саджали на відстань 1,5 метри один від одного. Багато хто жалівся, що серед літа сидіти в масці, це якийсь жах, проте випускники вже все склали.

Крім того, всіх засмучує те, що тепер ані випускних, ані святкових лінійок немає. Школи намагаються уникати великого скупчення людей, тож батькам вхід до школи заборонили. Що нас чекає, коли ми повернемось з канікул поки що невідомо. Адже це залежатиме від кількості хворих. А зараз всі діти просто чекають, поки Дід Мороз принесе їм подарунки. Це ж набагато цікавіше за уроки.

Що до того, що буде з ЗНО і ДПА цього року поки невідомо, проте всі сподіваються, що навесні все стане кращим. І що ми всі зможемо повернутись до рідних навчальних закладів. Проте, можливо, тотальний локдаун усе виправить і ми забудемо про пандемію, як і про все те, що перемогло людство.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео