Збільшення мінімальної зарплати в Україні

Збільшення мінімальної зарплати в Україні
181375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно влада відкладала закон про збільшення мінімальної заробітної плати. Це було викликано тим, що через її різкий ріст могла статись інфляція. А це стало б вагомою причиною для ще стрімкішого падіння економіки та економічної кризи. Тож по при всі перерахунки, законопроєкт відклали.

Та сьогодні він набув чинності. Відтепер з 1 січня 2021 року збільшився не лише прожитковий мінімум, а й мінімальна заробітна плата. Все це викладено в Законі "Про державний бюджет України" на 2021 рік. Цей мінімум збільшили на 1000 грн. Тож тепер він складатиме не 5000, а 6000 гривень на місяць.

Вона буде триматись на такому рівні до 1 грудня 2021 року. А в грудні її планують підняти ще на 500 гривень. Проте, чи набуде чинності цей законопроєкт, поки що невідомо. Це залежатиме від ситуації, в якій опиниться Україна на кінець року.

Тож вже в грудні мінімальна оплата праці складатиме 6,5 тисяч гривень. І в це вже увійде видаток на оплату праці працівників бюджетної сфери.

Також наразі йдуть розмови про те, яку пенсію хочуть отримувати наші громадяни. Наразі голосуванням виявлено, що пенсіонери хочуть, аби її підвищили в 3,3 рази. Тобто, щоб в сумі вона складала 11359 гривень на місяць.

Наразі мінімальна пенсія в Україні складає 2 тисячі гривень, що ж стосується максимальної, то вона набагато більша і дорівнює 70 тисячам. Але в Раді наразі це питання ще не розглядали. Тож його введуть в плані законопроєкту на наступних засіданнях.

А поки що всіх вітають з Новим роком та підвищенням мінімальної заробітної плати. Сподіваємось, що тепер прожитковий мінімум в країні підвищиться та життя населення піде в його звичайному річищі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео