День народження провідника ОУН: як будуть відзначали День народження Бандери?

День народження провідника ОУН: як будуть відзначали День народження Бандери?
91315 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже минуло 112 років з моменту народження Степана Андрійовича Бандери. Сьогодні ми знаємо його як відомого українського політичного діяча. Адже він був націоналістом, очільником ОУН та одним із найвідданіших борців за незалежність країни. Тож кожного року у цю пам’ятну дату його шанувальники проводять Смолоскипну ходу в місті Київ та ще деяких населених пунктах України.

Про це сьогодні повідомив Правий сектор, який щорічно проводить цей захід. Він відкритий та долучитись до нього може кожен охочій. Під час акції учасники несуть український прапор, смолоскипи та портрети цього відомого українського діяча. У Києві акція розпочнеться о 18.00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Це місце символічне, адже поет також був одним із найзавзятіших борців за свободу. Хоча він і помер раніше, ніж скасували кріпосне право, проте він вніс вагомий внесок у розвиток суспільства.

На Львівщині воно вже відбулось о 13.00. Це було велике віче, на якому вшановували пам’ять національного героя з нагоди 112 років від дати його народження. Учасники спільно молились та підносили квіти до пам’ятника Бандери. Вони вважають, що він був провідником української нації у скрутні часи.

1 січня 1909 року в сім’ї греко-католиків народився видатний український політичний діяч. В 1928 він закінчив гімназію та переїхав до Львова, аби продовжувати навчання. Саме тоді його й став цікавити український націоналістичний рух. Тож вже 1929 року він вступає до ОУН, де й починає свій шлях.

Під час другої світової війни він намагався вести перемовини з Гітлером. Бандера хотів, аби українську державу визнали, проте замість цього його самого ув’язнили. В 1944-их роках його визволили, і він продовжував свою діяльність в ролі провідника ОУН. В 1959 році його вбив радянський агент. І лише у 2010 йому дали звання Героя України.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео