Команда телеканалу D1 вітає всіх з Новим 2021 роком!

Команда телеканалу D1 вітає всіх з Новим 2021 роком!
155942 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорогі мешканці Дніпра та всі українці! Ми від щирого серця хочемо привітати вас із Новим 2021 роком. Так, куранти вже вдарили 12 разів, багато хто загадав бажання та поласував шампанським зі смачними стравами. Ми попрощались вже з 2020 роком щура, який приніс нам чимало турбот. Адже пандемія, проблеми з роботою та ще багато чого підстерігало нас на кожному кроці. Проте не можна сказати, що не було нічого гарного у 2020. Адже в когось народилось дитя, хтось знайшов своє кохання, а хтось зміг зробити мрію реальністю. Тож ми із невеликим сумом попрощались з минулими часами.

Та тепер прийшов рік білого металічного бика. І ми бажаємо вам, щоб ваш дім був повною чашею не лише на свята. Щоб здоров’я завжди було на 110% та вас оминули всі хвороби. Нехай усі ваші рідні та близькі будуть поряд. Несіть світло та щастя у світ, і він точно відповість вам взаємністю. Новий рік, тож і нові правила. Скоро нам обіцяють привезти партію вакцини, тож життя поступово повертатиметься до нормального річища.

Не бійтеся дивитись уперед та сміливо йти до мрії. Адже дуже важливо інколи просто мати змогу повірити у власні сили. Все інше вже прийде з часом. Як великі міста починались з поселень племен, так і ваше майбутнє нехай стає кращим та більшим з кожним днем.

Цінуйте рідних та близьких, адже в нас завжди мало часу на те, щоб сказати найважливіші слова. Найгірше в цьому те, що люди так ніколи й не дізнаються, як багато вони для нас означають. Тож просто зараз візьміть телефон та подзвоніть їм.

Будьте щасливими! Адже це найголовніше у житі. А наша команда завжди триматиме вас у курсі подій та робитиме все можливе, аби ви дізнавались актуальні новини одразу! З Новим роком!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео