Яке тепер харчування в школах? Показала дружина президента

Яке тепер харчування в школах? Показала дружина президента
142038 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свою розповідь Зеленська почала такими словами: “Діти – наше майбутнє. Від здоров’я кожної дитини залежить добробут усієї нації. Можливо, це звучить пишномовно, але це правда. Кожен батько та мати хочуть, щоб їхні діти харчувалися здоровою їжею як вдома, так і в школі”.Тож у 2021 році ми докладемо максимум зусиль для того, аби покращити харчування в школах.

Перші кроки вже зроблено. Змінились законодавчі норми та система харчування. Енергетичні напої, кава, ковбаса, сосиски, рибні консерви тепер заборонені. Їх необхідно повністю замінити на м’ясо та фрукти. Крім того, тепер будуть контролювати кількість солі та цукру, які діти з’їдають за день. На тиждень можна буде давати лише 2 смажених страви, проте не більше.

Крім того, що тепер будуть пильно стежити за тим, що їдять діти, також великої уваги зазнають працівники їдалень та поставники продукції. В школи мають привозити лише свіжі продукти та жодних напівфабрикатів. Обладнання встигли закупити вже на 1908 закладів. А цього року планують покращити показники ще більше.

Завершила своє звернення у Фейсбуці жінка президента так: "Нова методологія закупівель та система НАССР зі свого боку допомагають посилити контроль якості та знизити ризик постачання до шкільних їдалень небезпечних і неякісних продуктів. Без цієї роботи впроваджувати зміни у шкільних їдальнях було б неможливо. 2021 рік ми присвятимо оновленню меню у школах".

Тож вірогідно, що завдяки цьому закону наші діти стануть набагато здоровішими. Адже здоров’я залежить не лише від фізичного навантаження, а й від того, що ми їмо. Тож здорова їжа стане запорукою здорової молоді. Чекаємо подальших новин про порядок проведення цієї реформи.

Мої відео