Що тепер чекає на батьків? Реформа дошкільної освіти

Що тепер чекає на батьків? Реформа дошкільної освіти
109780 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі триває реформа освіти, яку започаткувало Міністерство освіти та науки України. Відтепер батьки дошкільнят мають бути готові до того, що дітям потрібно буде отримувати новий документ, який буде свідчити про базову дошкільну освіту. Міністерство освіти і науки України (МОН) затвердило базовий компонент дошкільної освіти. Тепер він стане не просто переліком навичок та умінь, якими діти мають володіти до приходу до школи, а Державним стандартом дошкільної освіти в Україні. Наказ висить на сайті МОН України, тож кожен охочій може самостійно ознайомитись із критеріями складання документу.

Чиновники переконані, що аби між закладами шкільної й дошкільної освіти не складалась велика прірва, необхідно було провести декілька реформ, які стали наразі містом, між двома закладами. Таким чином, приходячи до першого класу, дитина вже повинна мати певний спектр знань умінь і навичок. А результати освоєння цих компетентностей повинні бути прописаними у відповідному документі. Серед напрямів, якими повинна володіти дитина наступні:

- рівень розвитку особистості дитини;
- достатній рівень розуміння сенсорно-пізнавального простору;
- орієнтування в природному довкіллі;
- вміння грати;
- рівень соціалізації;
- чітке мовлення дитини;
- розвиток та орієнтування у світі мистецтва.
Кожна компетентність прикріплена до певної дисципліни, яку дитина повинна освоїти у дитячому садочку. Тепер навчання буде мати певні напрями, визначені МОЗ України. На їхню думку, це допоможе забезпечити більш високий рівень освіти дітей. Та у першому класі не буде великої різниці між рівнем освоєння певних умінь. Адже діти вже будуть приходити із певними навичками, що допомагатимуть їм у подальшому розвитку особистості.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео