Більше 2-ох тисяч звернень громадян до держекоінспекції за 2020 рік

Більше 2-ох тисяч звернень громадян до держекоінспекції за 2020 рік
107280 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підсумками минулого року Державна служба екологічної інспекції отримала 2284 звернення від громадян Україні. Це на 16% більше, ніж у 2019 році. Найбільша кількість звернень сталась у Києві та області. Та це не каже про те, що в нас стала гіршою екологічна ситуація, це показує, що не лише державу цікавить екологія, а й громадяни України починають розуміти свої права та обов’язки, тож вже не проходять повз, а повідомляють нас про небезпеку, розповів Андрій Мальований.

За його словами, на базі цих звернень Держекоінспекція проводить позапланові перевірки на підприємствах та виявляє порушників. Така свідома позиція громадян допомагає карати тих, хто не дотримується законів української держави. Після отримання вашого листа чи телефонного дзвінка, обирають інспектора, який позапланово вирушає до місця, вказаного у повідомленні та перевіряє, чи дійсно стався факт порушення закону. Після перевірки він звітує про виконану роботу, що ви можете самостійно перевірити.

Для того, аби звернутись до екологічної інспекції, вам необхідно скласти листа, в якому вказано прізвище, ім’я та по батькові, того, хто звертається, місце проживання, контакти, що саме порушено, дата, підпис і за наявності фото порушення. Відправити повідомлення ви можете до будь-якого територіального відділення екологічної інспекції вашого регіону. Якщо ж вам хочеться, аби на повідомлення відреагували відразу, то можете зателефонувати на гарячу лінію за телефоном +38 (044) 521-20-38.

Після того, як ви склали позов, а екоінспекція його отримала, на сайти формують справу. За посиланням ви можете самостійно стежити за тим, на якому етапі зараз знаходиться розгляд вашого звернення. Офіційну відповідь від екоінспекції про те, чи були виявлені порушення і кого покарано, ви отримаєте особисто через 30 діб, після надсилання листа.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео