Оновлені запобіжні заходи від проявів сексизму

Оновлені запобіжні заходи від проявів сексизму
52324 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно депутати від політичної партії «Слуга народу» оновили законопроєкти стосовно визначення поняття «сексизм» та призначити справедливі покарання за будь-яке його проявлення.

Ініціаторами проєкту стали голова Комітету соціальної політики Галина Третьякова та голова партії Олександр Корнієнко.

Наразі закон %4598 «Про внесення змін до деяких актів України щодо заборони проявів сексизму в суспільстві» прирівнюють до дрібного хуліганства та передбачають:

·       штрафи від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів (1700-3400 гривень);

·       громадські виправні роботи від 30 до 40 годин;

·       адміністративний арешт до семи діб.

За повторне порушення закону підвищується штраф до 6800 гривень, від 40 до 60 годин виправних робіт та арешт на 15 діб.

Що таке сексизм?

·       Це будь-який вид дискримінації людей через статеві знаки або гендер.

Звідки він бере початок?

·       Західні країни, де феміністки вважають, що у чоловіків більше прав та соціальної ролі в суспільстві. Такі жінки стверджують, що саме вони є об’єктом приниження та висміювання слабких сторін через еволюцію гендерних можливостей та зневажливо відносяться до них.

Хто найчастіше страждає від проявів сексизму?

·       Майже 90% серед постраждалих є жінки, які потерпають від насильства та щороку в Україні від чоловічих рук гине близько 600 жінок та до ста тисяч заяв щодо ознак домашнього насильства. Більшість кривдників не визнають винними та випускають без покарання, а близько 35% влади вважає це нормою на сьогодні та справою сім’ї, розв'язання проблеми якої є примирення, а не запобіжні заходи.

·       Це жертви насильства, отримання набагато меншої зарплатні та обмеженість в керуванні владою на державних посадах. Обмеження в кар’єрних змаганнях з чоловіками та робота жінок в місцях «чоловічої» сили. Заручники стереотипів щодо домашньої роботи та виховання дітей, кохання та правильних звичок.

Які наслідки за собою ведуть недотримання таких законів?

·       Порушення прав людини чи цілої групи, їхнього достоїнства;

·       Нанесення психологічної та сексуальної травми особі чи групі осіб;

·       Створення погрозливої та розсвареної середи;

·        Перешкоджання свободи та незалежності в правах людини з боку осіб;

·       Стереотипи та шаблони в суспільстві.

Що не є сексизмом та з чим не потрібно його плутати:

·       Захист жінок під час вагітності, родового та грудного періоду;

·       Мобілізація чоловіків, яка вимагає термінового виклику;

·       Різниця у визначенні пенсійного віку для чоловіків та жінок;

·       Охорона праці жінок та чоловік, які пов’язані зі здоров’ям;

Які є різновиди сексизму?

·       Неприязний: лайливі та образливі коментарі, спеціально спровоковані з боку чоловіка або жінки стосовно протилежного полу;

·       Доброзичлива та безпечна: на жінок говорять, що вони слабкі та ніжні та повинні захищатись чоловіками;

·       Особистий: внутрішня критика та підсвідомий захист патріархального правління.

Місцями звернення громадян у разі проявлення сексизму є місцеві та державні органи влади, відділок поліції або до суду.

Наразі закон розглядається Верховною Радою та очікує офіційного підтвердження вищої влади.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео