Подарунок, аби ми пам’ятали: НБУ створить лімітовану версію срібних купюр із зображенням Лесі Українки!

Подарунок, аби ми пам’ятали: НБУ створить лімітовану версію срібних купюр із зображенням Лесі Українки!
66122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже зовсім скоро буде річниця Лесі Українки. 150 років ми захоплюємося її творчістю та силою. Вона була справжньою героїнею, яка у душі вела війну не просто з собою, а з хворобою. Проте навіть та не змогла зламати сильний дух видатної української поетеси. Про її “Лісову пісню” зараз ходять легенди. А перекладами творів відомих закордонних письменників і досі захоплюються всі українці.

Тож, аби ми завжди пам’ятали про неї, Національний Банк України цього року вирішив вразити нас. В ньому створюють лімітовану версію. срібних банківських купюр з її зображенням. Для того, аби випустити їх у світ, обрали найкраще срібло 999,9 проби. На кожну купюру вони витрачають 124,4 г цінного металу. Дизайн вирішили залишити таким, як є. Тобто це будуть звичайні купюри, але зі срібла. З одного боку вони зобразять поетесу, а з другого нанесуть зображення замку у Луцьку. Поряд з обличчям письменниці буде зображено золоту лілію, яка виконує роль захисної голограми.

Всього таких купюр буде не більше 300. Тож нумізмати з всієї країни приїдуть, аби викупити їх якомога раніше. Сам аукціон відбуватиметься електронно. Після того, як купюру продадуть, її відправлять до нового власника. Для більш об’ємного кола нумізматів зроблять срібні монети з Лесею Українкою. Вони будуть містити 62.2 грама срібла. На реверсі розмістять портрет Лесі Українки, а на аверсі будуть нанесені найвідоміші образи, створені поетесою.

А ми нагадуємо, що в країні триває оновлення валюти. Вже вийшли із використання монети вартістю 5 і 25 копійок. А в обороті з’явились 5 та 10 гривень у формі монет. Крім того, змінили формат купюри у 200 гривень. А аби ви не стали жертвами тих, хто продає фальшиві монети, Нацбанк розповів, як відрізнити справжні гроші нового формату від тих, які підробляють.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео