Які плани на Україну в новообраного президента США?

Які плани на Україну в новообраного президента США?
177360 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні відбувається інавгурація нового президента США Джо Байдена, який офіційно стає 46 президентом після Трампа. Між цими двома значна відстань у політичних поглядах та зовнішніх відносин з країнами-партнерами. Погляди та наміри Дональда Трампа вже відомі, а чого ж чекати від нового президента та чи зміниться його відношення до ситуації в України, належної підтримки та партнерства?

·       Байден орієнтується на верховенстві права та цінностях, тому відносини та співпраця з українцями стане важчою через боротьбу з олігархами та корупцією.

Проте підтримка з боку США не припиниться. Питання щодо російської агресії та розподіл земель є важливим питанням для партнерства з США та авторитетним з боку впливу на російську вищу владу.

Постачання летальної зброї до Києва не припнеться та підтримувалось Байденом ще за часи правління Трампа, коли нинішній головнокомандувач був віце-президент.

США продовжує створювати коаліцію для заборони побудови газопроводу «Північного потоку-2» через втручання Росії в американські вибори 2016 року. Наразі проєкт зупинений та створюються додаткові умови для «не відновлення справи». Новообраний президент продовжить цю справу, одночасно позитивно вплинувши на негативні наслідки цього проєкту для України.

Джо Байден вісім разів відвідував Україну та захоплювався народом, який «мужньо та чесно боровся за своє місце в історії», через що керівник пообіцяв належну матеріальну та фінансову підтримку.

Ситуація з Кримом є осудливою з боку президента. Байден висловив думку щодо запровадження жорстких санкцій проти Росії, адже 13 з 15 країн безпеки ООН погодилась з незаконним референдумом в Кримській Республіці.

Трамп не присвячував українським справам такого значення, як це робитиме новий президент на міжнародній арені. Як важливий зовнішньополітичний гравець та впливовий діяч Байден надасть належну допомогу та підтримку нашій країні, а Україна своєю чергою намагатиметься стати надійним та стратегічним партнером для Сполучених Штатів.

В роки анексії син Байдена Хантер увійшов до ради української газової компанії Burisma, який не орієнтувався в цій сфері та міг викликати підозрілість та конфлікт. Трамп хотів, аби Зеленський розслідував цю справу, проте Україна не висловила негативних висловлювань та забезпечила себе майбутньою належною підтримкою від Байдена.

Як саме США збирається допомогти Україні у розв’язанні низки політичних питань?

·       Ентоні Блікен – кандидат Державного секретаря США допомагатиме у боротьбі з корупцією та належної військової підтримки. Оборона, програма тренувань, а також корупція та нестача інститутів є головними питаннями для політика та підтримки з боку американців. Значний вплив на військову систему допоможе Україні посилити роль на політичній арені та вплинути на конфлікт з Росією. Підтримка від Трампа також була та посприяла створенню можливості протистояти поведінці агресора російської влади.

Інавгурація президента відбудеться о 18:00(у Вашингтоні в цей час буде полудень), де спочатку лунатиме присяга Байдена та віце-президента, а потім через годину святкова частина та виступ священника, поетеси, співаків та капітанів.

Канал «Суспільний» транслюватиме цю подію з коментарями експертів.

Наступні новини очікуйте після інавгурації, слідкуйте за трансляцією та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео