Які можливості надає ЕЦП?

Які можливості надає ЕЦП?
148256 ПЕРЕГЛЯДІВ

Маєте електронний цифровий підпис? Тоді користуйтесь послугами від держави якісно та оперативно онлайн.

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ГРОМАДЯН ДОСТУПНІ?

Вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» - dracs.minjust.gov.ua: подання заяви про державну реєстрацію шлюбу, зміну імені, державну реєстрацію розірвання шлюбу, інших видів заяв - про видачу повторного свідоцтва про народження, про видачу повторного свідоцтва про смерть, про видачу повторного свідоцтва про шлюб, про видачу повторного свідоцтва про розірвання шлюбу, про видачу повторного свідоцтва про зміну імені, про внесення змін, доповнень до актового запису цивільного стану, про поновлення актового запису цивільного стану, про анулювання актового запису цивільного стану, про видачу витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, попередній запис на прийом через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»;

комплексна послуга «єМалятко» на порталі «Дія» - https://diia.gov.ua/services/yemalyatko;

муніципальна няня на порталі «Дія» - https://diia.gov.ua/services/municipalna-nyanya.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ ДЛЯ БІЗНЕСУ?

Отримання доступу до державних реєстрів: Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - https://usr.minjust.gov.ua/content/home

Державного реєстру речових прав на нерухоме майно -https://online.minjust.gov.ua/login, Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство -https://kap.minjust.gov.ua/login/index/;

відкриття ФОП через портал «Дія» - https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop / внесення змін до ФОП через портал «Дія» - https://diia.gov.ua/services/zminennya-danih-fop /закриття ФОП -https://diia.gov.ua/services/zakrittya-fop

реєстрація ТОВ на основі модельного статуту через портал «Дія» - https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-tov-na-pidstavi-modelnogo-statutu

fbclid=IwAR3aLjrtaoSYcbSHgMoO_29hkPX2v33XRrtNDfrn6a1KdvJKTcWVcufjQhI

ЯК ОТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС?

1. Зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів (https://czo.gov.ua/ca-registry) і надайте заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Якщо ви звернетесь до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Приватбанку ви зможете отримати кваліфікований електронний підпис безкоштовно.

2. Електронний ключ до підпису краще зберігати на знімному носії (наприклад, на флешці).

3. Строк дії кваліфікованого електронного підпису складає 1-2 роки. Щоб продовжити його використання, ви можете просто поновити строк дії онлайн через веб-сайт надавача.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео