Допомога малозабезпеченим сім‘ям

Допомога малозабезпеченим сім‘ям
164567 ПЕРЕГЛЯДІВ

Допомога малозабезпеченим сім’ям актуальна завжди і в будь-який час. А особливо зараз, коли багато людей втратили роботу у зв'язку із пандемією коронавірусу. Держава повинна гарантувати захист таких родин, дбати про їхнє становище. Соціальна допомога для малозабезпечених сімей призначається сім’ям, які знаходяться на постійному проживанні у межах нашої країни, а також якщо їх середньомісячний дохід є меншим за прожитковий мінімум для сім’ї, для кожної категорії людей цей прожитковий мінімум визначається окремо. Проте, у департаменті соціальної політики беруть до уваги також майновий стан сім’ї, зайнятість працездатних осіб сім’ї та інші чинники. Допомога здійснюється у вигляді грошової форми. Сума соціальної допомоги буде залежати від кількісного складу сім’ї згідно із Законом України «Про прожитковий мінімум».
Особи, які відносяться до складу сім’ї при визначені права на державну допомогу:
• Чоловік та дружина
• Рідні або ж усиновлені діти віком до 18 років, а також діти, які здобувають освіту на очній формі навчання
• Неодружені діти віком від 18 років, які мають інвалідність I та II груп
• Непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які мешкають разом з ними
• Жінка та чоловік, які проживають однією сім’єю, проте не одружені, але мають спільних дітей
За допомогою потрібно звертатися до управління соціального захисту населення за місцем вашої реєстрації. Якщо ж ви проживаєте у сільській місцевості, то потрібні заяви та документи надаються представникам сільських і селищних рад.
Для отримання державної допомоги потрібно надати заяву, в якій члени сім’ї дають свою згоду на право збору інформації про них. Також, попри заяву необхідно додати перелічені нижче документи:
• Паспорт громадянина
• Довідка, у якій зазначається склад сім’ї
• Декларація про доходи та майновий стан осіб сім’ї
• Довідка про наявність та розмір земельного паю
• Довідка про участь в АТО
Органи соціального захисту приймуть вердикт чи підлягаєте ви під категорію людей, що потребують державної допомоги. У випадку прийняття відмови орган праці населення відправить письмове повідомлення, в якому буде вказано причину відмови та шляхи оскарження такого рішення.
За яких причин вам можуть відмовити:
• У сім’ї є працездатні люди, які не працюють, не навчаються, не служать
• Сім’єю придбано нерухомість
• Сім’я має ще іншу житлову квартиру або ж будинок
• Сім’єю придбано більше, ніж один автомобіль, яким менше 15 років
У випадку, якщо сім’я подала неправдиві відомості, які вплинули на розмір соціальної допомоги, надлишок коштів, які виплатили примусять повернути.
У разі згоди соціальна допомога призначається на 6 місяців, після чого сім’я знову має підтвердити своє право на державну допомогу.
Розмір державної допомоги визначається, як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним доходом. Коштів, які виділять, вистачить на те, щоб забезпечити родину продуктами, а також незначним набором непродовольчих товарів та послуг.
З вище сказаного можна зробити такий висновок: держава дбає про життя та добробут малозабезпечених сімей. Кожного року приймаються нові закони, які значно покращують їх становище. Зокрема, збільшується розмір оплати, розширюється коло сімей, які зможуть претендувати на допомогу від держави. Маємо надію, що зовсім скоро оплата соціальної допомоги буде прирівняна до європейського рівня. Хотілось би також, щоб надавалась одноразова допомога й іншим людям, які цього потребують, проте, попри деякі причини не потрапляють під категорію людей, які мають право на соціальну допомогу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео