Мінкульт стартує нову телепрограму

Мінкульт стартує нову телепрограму
132843 ПЕРЕГЛЯДІВ

В’ячеслав Кириленко стане ведучим ток-шоу на телеканалі 1+1. Мета нової передачі – надати максимальну кількість інформації наших громадянам про стан культури в Україні, тобто міністр буде проводити зустрічі з митцями, розповідати про прогресивні течії та напрями української культури.


Держава починає випускати просвітні програми. Розповідати про зміни, звітувати перед народом взялося Міністерство культури.
В’ячеслав Кириленко стане ведучим ток-шоу на телеканалі 1+1. Мета нової передачі – надати максимальну кількість інформації наших громадянам про стан культури в Україні, тобто міністр буде проводити зустрічі з митцями, розповідати про прогресивні течії та напрями української культури.
Дана програма, на думку ініціаторів створення та й самого Кириленка, буде вельми актуальною. Справа в тому, що Мінкульт провів ряд кадрових «чисток», звільнивши директорів музеїв різного рівня, крім того, зараз в Україні діє постанова про обов’язкове ліцензування російської літератури, де більше половини книжок просто не допускається на полиці книгарень. По великому рахунку таким чином відбувається захист внутрішнього ринку українського видавництва, але через те, що власне сам В’ячеслав Кириленко не популяризує свої нововведення у ЗМІ – його дії в уряді, його політика стала не дуже зрозумілою для громадськості. Тому власне, на телеканал і виходить нова програма.
Сам міністр запевняє, що його ток-шоу буде не звітом перед народом, це буде цікава дискусійна передача, де він буде знайомити людей з українською культурою: одним словом хоче зробити популярним те, що приховувалося на довгих полицях всі роки існування української незалежності. Першим гостем телепрограми, що стартує 20 квітня, стане Остап Ступка.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео