Призначення нових суддів на пости: сьогодні Президентові передадуть документи на підтвердження кандидатів

Призначення нових суддів на пости: сьогодні Президентові передадуть документи на підтвердження кандидатів
78891 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно в трьох суддів завершився строк призначення на виконання повноважень. Тож у зв’язку із цим деякі судові справи довелось зупинити. Проте сьогодні Вища рада правосуддя передала Президентові подання, в якому йдеться по призначення нових осіб на пост суддів.

Пресслужба ВРП повідомляє, що Вища рада правосуддя вже обрала та затвердила кандидатури трьох суддів, які тимчасово не мали права проводити засідання через завершення дії домовленостей. Три кандидатури вже подано на розгляд Президентові, після чого й буде визначено, чи будуть переобирати когось із кандидатів, чи всі троє залишаться на своїх постах. У списку подання представлені:

“Капітонов Євген Миколайович – на посаду судді Вільнянського районного суду Запорізької області;
Ключник Андрій Степанович – на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва;
Коваль Андрій Миколайович – на посаду судді Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області”.
У документі, який подали президентові зазначено, що всі кандидати повністю відповідають вимогам статті 127 Конституції України та статті 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Проте чи підтвердить Володимир Зеленський ці кандидатури передбачити поки важко.

Як повідомляють у ВРП, згідно з Законом України, поки Вища кваліфікаційна комісія суддів України відсутня, Вища рада правосуддя України має повне право ухвалювати всі кандидатури на пости суддів. Саме вони тепер займатимуться поданням на розгляд подань Президентові. Після завершення строку дії домовленості ВРП перерозглянуло кандидатури суддів, які виконували свої обов’язки та постановила, що вони повністю відповідають всім вимогам та мають право продовжувати працювати за місцем призначення.

Що ж стосується Сметани Василя Миколайовича та Сороки Олени Павлівни, Верховна рада правосуддя постановила поки залишити без розгляду. Тож хто тепер обійматиме посади судді Волинського окружного адміністративного суду та Харківського апеляційного суду, поки невідомо. Крім того, ВРП провела розгляд матеріалів, які стосуються звільнення з посади судді на загальних підставах. Проте остаточного рішення вони поки не винесли. Незабаром планують провести чергове засідання, під час якого розглядатимуть загальний спектр проблем, які виникли у зв’язку з цими рішеннями.

А ми нагадуємо, що розгляд справи стосовно голови Конституційного суду триває. Проте жодних висновків ще не надали. Адже Тупицький не приймає жодних звинувачень у свій бік. Тож розгляд справи ще триватиме. Крім того, нещодавно ВРУ розглянула законопроєкт, який повинен буде сприяти зменшенню кількості насильства на території нашої держави. Тож чекаємо на остаточні дані стосовно цих двох справ. І сподіваємось, що такі величезні суми штрафів, дійсно, змусять багато кого замислитись над тим, якої шкоди вони завдають оточенню.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео