Протягом січня місяця проведено 682 реєстраційні дії щодо державної реєстрації громадських формувань

Протягом січня місяця проведено 682 реєстраційні дії щодо державної реєстрації громадських формувань
9770 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом першого місяця 2021 року відділами державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань у м. Києві, Київській та Черкаській областях Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) проведено 682 реєстраційні дії щодо державної реєстрації громадських формувань.

Найбільш популярними послугами за попередній місяць стали:

- державна реєстрація створення громадських об'єднань;

- державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання;

- державна реєстрація відокремлених підрозділів;

- державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії.

Нагадуємо, що у сфері державної реєстрації ЗМІ та громадських формувань доступні також інші послуги, зокрема:

- державна реєстрація створення громадського об'єднання за 20 хвилин;

- державна реєстрація припинення громадського об'єднання;

- державна реєстрація створення структурного підрозділу політичної партії;

- державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії;

- державна реєстрація створення профспілкової організації;

- державна реєстрація змін до відомостей про профспілкову організацію;

- державна реєстрація припинення профспілкової організації;

- державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання;

- державна реєстрація створення організації роботодавців, змін до відомостей про організацію роботодавців;

- державна реєстрація статуту, змін до статуту територіальної громади;

- державна реєстрація постійно діючого третейського суду, змін до відомостей про третейський суд, його припинення та інші.

Більше інформації про послуги Ви можете знайти на офіційному вебсайті за посиланням:

https://kyivobljust.gov.ua/derg_reestracia_zmi_ta_gf

Заяви про державну реєстрацію можна подати через:

- відділи державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань #центральнаюстиція (наразі документи подаються через скриньку );

- Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Контактні телефони для оперативного зв'язку:

- (050) 640-31-69 (м. Київ);

- (096) 477-71-32 (Київська область);

- (0472) 54-15-09, (0472) 33-68-71, (050) 825-42-87 (Черкаська область).

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео