Хто доповнив чорний список Мінкультури цього разу?

Хто доповнив чорний список Мінкультури цього разу?
7576 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні під час чергового засідання Міністерство культури вирішило доповнити список тих, хто тепер становить загрозу для національної безпеки України. Новими обличчями в ньому стали семеро нових російських акторів та музикантів. Тож наразі він налічує 171 особу.

Тепер в ньому вписані імена п’ятьох учасників гурту "Хор Турецького» – Олексій Александров, Павло Бердников, Олег Бляхорчук, Костянтин Кабанов та Михайло Кузнєцов, а також актори Роман Курцин і Євгенія Лапова, які знімалися в пропагандистському фільмі «Крим».

В списку “Миротворця” їхні імена вже також присутні. Адже вони порушили державний кордон, заперечували російську агресію та брали участь у в тимчасово окупованому Росією Криму.

Вже протягом довгого часу триває анексія Криму та окупація Донецької та Луганської областей. За цей час на територію України вже намагалась потрапити група російських акторів, яка вважала, що можна надурити прикордонників, проте завдяки цьому отримала заборону на в’їзд протягом найближчих десяти років. Також проблеми виникали і з політиками, які прибули до аеропорту Києва, проте яких не пустили до нас наші прикордонники.

Протягом довгого часу хтось намагався просунути у ЗМІ думку про те, що прихильниця терористів ОРДЛО Юлія Чичеріна начебто безперешкодно прибула до аеропорту «Бориспіль». Однак у СБУ заперечили цей факт і нагадали, що співачці давно заборонений в’їзд в Україну. Всі, хто намагаються дезінформувати населення нашої країни, або посягає на її суверенітет, автоматично потрапляють до списку тих, кому забороняється в’їзд на територію держави. За цим пильно слідкують всі наші прикордонні служби, тож винятків бути не може.

Також повідомляємо, що Володимир Зеленський і надалі намагається розв’язати проблему на окупованому Донбасі. Сьогодні Президент України відправився із послами G7 на Донбас. Компанію Зеленському цього разу склали посли країн Великої сімки – Німеччини, Франції, Канади, Великої Британії, Швеції та тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

Посли вирішили перевірити, як Україна виконує свої зобов’язання під час переговорів. За цей час вони планують ознайомитись із ситуацією обличчям до обличчя, налагодити контакт із військовослужбовцями. Аби переконатись в тому, що ті, хто несуть службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил, прекрасно розуміють цінність мирних домовленостей.

Протягом останньої доби вже встигли зафіксувати сім порушень режиму. Поблизу населеного пункту Піски 10 лютого снайпер російсько-окупаційних військ поранив українського військового, його стан задовільний. Окрім того, що вони намагаються нашкодити нашим бійцям по при мирні домовленості, вони також хочуть нас деморалізувати, обстрілюючи з усіх боків. Проте всі сподіваються, що зовсім скоро мирні переговори принесуть свої плоди. А поки намагаємось захистити себе та свою Батьківщину, зауважують військові.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео