Що змінилося в ЗНО у 2021 році? УЦОЯО вирішило пояснити, що чекатиме на школярів цього року

Що змінилося в ЗНО у 2021 році? УЦОЯО вирішило пояснити, що чекатиме на школярів цього року
7945 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року в ЗНО учні 11 класів побачили нові для себе визначення. Тепер в них стоятиме вибір не лише математика, англійська мова, історія чи географія, а й Математика та Математика (рівня стандарту). Проте що це означає, та як обирати серед такого широкого спектра завдань.

В центрі оцінки якості освіти пояснили. В Україні існують школи, які викладають математику на стандартному рівні, а є ті, які обрали як профільний предмет. Для тих, хто вирішив, що математика йому необхідна лише для того, аби отримати бал ДПА, повинні будуть виконати наступну процедуру: "Для того, щоб обрати саме цю сертифікаційну роботу, потрібно протягом реєстрації поставити відмітки "зарахувати як оцінку ДПА", а також "не отримувати результат 100-200". Здобувачі освіти, які позначили саме такі реєстраційні дані, отримають за виконання сертифікаційної роботи з Математики (завдання рівня стандарту) тільки оцінку за шкалою 1-12 балів".

Але це стосується лише тих, хто не використовуватиме математику, як один із показників для вступу до ВНЗ. Така оцінка йтиме лише до атестата. Змінити це після завершення останнього дня реєстрації вже буде не можна. Ті, кому для вступу необхідно мати при собі сертифікат ЗНО, мають відмітити обидва поля. В такому разі вони отримають два різних результати.

Ті випускники, які навчались за профільною програмою з цього предмета складатимуть математику, як обов’язкову дисципліну. Вона котуватиметься, як оцінка за ДПА. "Вони отримають оцінку за шкалою 1-12 балів за виконання всіх завдань тесту (важливо поставити позначку« зарахувати як оцінку ДПА»), крім того, вони можуть отримати результат зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів, якщо поставлять позначку "отримувати результат 100-200".

Якщо учень складатиме математику за стандартною програмою, то він отримає 28 завдань, які необхідно виконати протягом 150 хвилин. Для тих, хто обирає профільний предмет, буде 34 завдання, на які відведуть 210 хвилин.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео