З наступного тижня в Україні буде діяти адаптивний карантин!

З наступного тижня в Україні буде діяти адаптивний карантин!
8302 ПЕРЕГЛЯДІВ

Денис Шмигаль розповів про те, що в Україні вже з наступного тижня можуть почати вводити адаптивний карантин. Саме це питання стояло сьогодні на порядку денному під час засідання правління. За словами Шмигаля: «В областях буде встановлюватися різний карантин в залежності від епідемічної ситуації». Він особливо підкреслив, що всі зміни, які стосуються адаптивних заходів розпочнуть проводити вже з наступного тижня.

Міністр охорони здоров’я наполягає на тому, щоб карантин продовжили ще мінімум до 30 квітня. На його думку, ще дуже рано для того, аби робити висновки стосовно епідситуації. Україна наразі є 34 країною в Європі за статистикою смертності на мільйон населення. На його думку, це досить серйозний показник, який не можна так просто ігнорувати. Звісно, скоро в нас пройде перша хвиля вакцинації. Проте про послаблення можна буде казати лише тоді. Він також підкреслив, що з 24 лютого будуть діяти 4 рівні адаптивного карантину – зелений, жовтий, помаранчевий і червоний.

Крім того, для певних зон тепер діятимуть послаблення. Для прикладу, на жовтому рівні дозволятиметься проводити культурні та спортивні масові заходи, якщо для 1 людини передбачені 4 квадратні метри площі або з наповненістю залу до 50% (раніше було 5 кв.м на одну людину). Також буде дозволено відвідування навчальних закладів групами не більше 20 осіб.

Футбольні матчі можна буде проводити з глядачами, але з певними обмеженнями їх кількості на трибунах. Крім того, ресторанам, барам і іншим закладам харчування дозволять працювати до 24:00 (раніше було до 23:00). Тож тепер більшість закладів працюватимуть за своїм звичним графіком.

Проте такі сильні послаблення діятимуть лише в тому разі, якщо з 22 лютого Україна все ж таки увійде до жовтої зони. Наразі лікарі прогнозують саме такий результат. Вони переконані, що вже скоро в нас знизиться рівень захворюваності. Це відбуватиметься через те, що скоро завершуватиметься період, коли ми всі починаємо хворіти на грип та інші хвороби з симптомами схожими на ковід. Проте якщо держава все ж таки вирішить повернути країну до червоної зони, то ми будемо вимушені знову застосовувати всі обмеження, які були перед початком послаблення. Проте в Міністерстві охорони здоров’я сподіваються, що все це лише здогадки. А ми спокійно будемо проходити шлях від адаптивного карантину до повного зняття обмежень.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео