Вийшло унікальне видання про українську кухню: їжа та історія!

Вийшло унікальне видання про українську кухню: їжа та історія!
8198 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Україна: їжа та історія” – саме таку назву носить перший примірник видання дипломатичної книги про українську історію та кулінарію. Книга має авторську концепцію та неймовірну структуру. В ній зібрані невідомі раніше факти історії, культури, регіональної ідентичності, природи, побуту, звичаїв та обрядовості, краси та розмаїття України. Автори протягом довгого часу вкладали в примірник все те, що вони відкривали для себе крок за кроком досліджуючи регіони нашої Батьківщини.

Володимир Шейко, директор Українського інституту, на своїй сторінці в Фейсбуці розповів про те, що: «Це перший сигнальний примірник нашого видання з кулінарної дипломатії «Україна: їжа та історія»! Понад пів року його створювали колеги з Українського інституту, команда Їжа-культура, дослідники історії їжі та української кухні, фахівці з дипломатичного протоколу й етикету, провідні українські шефи з різних регіонів України, фуд-стилісти та фотографи. Це не просто збірник рецептів (хоча їх тут чимало!), а книжка, що розповідає про українську кухню як культурне надбання і частину нематеріальної спадщини України, важливий інструмент культурної дипломатії та міжкультурного спілкування. Через традиції приготування їжі ми розповідаємо про історію, культуру, регіональні ідентичності, природу, побут, звичаї та обрядовість, красу і розмаїття України”.

Автори книги сподіваються, що ця книга піде ген за горизонт та представить нашу державу на міжнародному рівні. Вони прагнуть якомога скоріше створити іншомовні варіанти цієї збірки. Окрім видань іншою мовою вони планують провести декілька майстер-класів, виступів у блогерів, та презентацій. Така гучна заява, на їхню думку допоможе Україні в її меті увійти до ЄС. Адже лише захищаючи свої традиції та свою культуру, країна може стати самобутньою.

Хоча ця книга і вартувала її власникам багатьох зусиль, вони все одно хочуть, щоб вона була доступною для всіх. Тож зовсім скоро кожен зможе ознайомитись із її електронною версією на сайті Українського інституту. Звісно, перед тим, як викласти її в мережу автори планують надрукувати примірники для презентацій та книжки для продажу. Проте все ж таки їхньою першочерговою метою як була, так і залишається популяризація культури. Тож вони пропагуватимуть безплатну версію в інтернеті для того, щоб ми могли насолоджуватись своїми славетними попередниками, які вкладали душу в традиції.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео