Нарешті нам розкажуть, що саме відбулося тоді, під час катастрофи в літаку МАУ!

Нарешті нам розкажуть, що саме відбулося тоді, під час катастрофи в літаку МАУ!
7963 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом довгого часу Іран намагався приховати те, що відбулось в той страшний день. Понад рік влада України намагалась якось пришвидшити хід розслідування і робила все можливе, аби Іран не приховував правду і не намагався врятувати винних, а чесно покарав тих, хто винен у смерті багатьох людей. В січні 2020 року під час перельоту на борту МАУ померло 176 осіб. Спочатку влада Ірану намагалась видати все це за нещасний випадок. Проте чорні скрині відкрито і нарешті, більше ніж через рік, нам сказали, хто винен у смерті стількох людей.

Дійсно, в тому, що сталося винні військові Ірану. Вони випустили ракету в мирний літак, в той час, як це було під забороною. Але багато хто був переконаний в тому, що ми вже ніколи не дізнаємось імена винних. Але сьогодні глава Судово-юридичної організації збройних сил Ірану, Шокролла Бахрамі, зазначив, що ця справа зараз знаходиться в процесі складання обвинувального висновку. Тим, хто винен у цій ситуації вже висувають обвинувачення. Для того, аби суд був чесним, після попереднього процесу, будуть відбуватись слухання, на яких присутніми будуть і винуватці, і сім’ї тих, хто загинув в той день.

Тож справедливому вироку таки бути, проте що ж стосується виплати відшкодування сім’ям постраждалих з боку влади Ірану, поки нічого не чутно. Але наша влада переконана, що якщо справа зрушила з мертвої точки, то тепер вона вже точно повинна бути доведеною до кінця. Принаймні вони робитимуть все можливе для того, щоб винних покарали, а постраждалі отримали своє відшкодування. Так, всі розуміють, що померлих це не поверне. Адже ніщо не може повернути тих, кого забрало небо. Проте винні мають бути покараними, аби більше ніхто й ніколи не переживав цей жах. А ми повідомимо вам, яке рішення винесе суд, і як відповідатимуть за скоєне винні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео