Результати роботи ДВС м. Києва у 2020 році

Результати роботи ДВС м. Києва у 2020 році
10881 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом 2020 року до органів ДВС м. Києва надійшло на виконання 214 690 виконавчих документів, що на 50 316 документів або 30,6 % більше ніж у 2019 році.

Відтак, у 2020 році на виконанні в 1 державного виконавця в місяць перебувало 115 виконавчих документів, а фактичне навантаження без урахування вакантних посад складало 170,9 виконавчих документів.

Незважаючи на велике навантаження органи ДВС столиці прикладали максимум зусиль для швидкого та ефективного виконання рішень.

Тож ділимось результатами їхньої роботи у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року:
1. У зв`язку з повним фактичним виконанням завершено 108 824 виконавчих документів, що на 43 416 виконавчих документів (66,4 %) більше у порівнянні з 2019 роком.
2. На користь дітей стягнуто 400 025 066 грн аліментів, що на 14 310 008 грн більше, ніж у 2019 році.
3. Державні виконавці Києва стягнули 72 206 437 грн заборгованості по заробітній платі, що на 19 576 456 грн більше, ніж у 2019.
4. Протягом 2020 року органами державної виконавчої служби міста Києва стягнуто виконавчого збору на суму 144 482 190 грн, що на 14 886 967 грн більше ніж у 2019 році.
5. Державні виконавці столиці протягом 2020 року реалізували майн на суму 41 252 800 грн та безоплатно передали конфісковане митними органами майно на суму 3 234 339 гривень.

Не дивлячись на скасування особистих прийомів громадян через карантинні обмеження, спричинені пандемією коронавірусу, органами державної виконавчої служби міста Києва було забезпечено належний розгляд звернень громадян.
Так протягом 2020 року розглянуто та надано відповідь на 7312 звернень громадян та юридичних осіб.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео