Як в Україні відзначають 150 років з Дня народження Лесі Українки?

Як в Україні відзначають 150 років з Дня народження Лесі Українки?
7383 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже 150 років минуло з Дня народження видатної української поетеси. Вона була однією з центральних постатей національної культури. А все її життя було одним суцільним подвигом. Адже попри те, що вона хворіла майже із самого початку життя, її дух зламати не вийшло. Вона багато читала, навчалась, намагалась відчути цей світ. Леся Українка створила багато творів, які стали класикою української літератури. А її переклади й досі допомагають нам осягнути всю красу закордонної класики.

Тож аби ми всі не забували про ту, яка стала рушієм нашої культури, в Україні сьогодні відзначають справжнє свято. В школах діти читають її вірші на пам’ять та інсценують найвідоміші твори. В театрах грають постанови її “Лісової пісні”. В Дніпрі жінка навіть власноруч вишила весь текст “Лісової пісні” на сторінках книги. Ще 29 січня Володимир Зеленський підписав указ про те, що ми будемо святкувати 150-річчя поетеси на державному рівні.

Леся Українка народилась 25 лютого 1871 року. Батьки дали їй ім’я Лариса Косач-Квітка. Ще в ранньому віці вона показувала всі здібності дитини-індиго. В 4 роки вона вже могла самостійно читати, в 5 – грала на фортепіано, в 7 – з-під її маленької руки вже вийшов перший вірш, а в 12 – її друкували в іноземних ЗМІ. Але попри успіхи дитини батьки не вважали її геніальною та не віддавали до школи. Але в житті її спіткала величезна біда. Коли всі діти намагались побороти лінь, щоб зробити уроки, Леся Українка намагалась побороти туберкульоз. Так і промайнуло її життя у творчості та боротьбі. Вона кохала й була коханою. Проте хвороби не шкодують нікого. Так і пішла із життя відома українська поетеса, яку не зміг спіймати ні світ, ні буденність. А от хвороба забрала у 42 роки. Та її творчість й досі живе в наших серцях.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео