Невже завдяки “нульовим” деклараціям Україна зможе отримати гроші для виплати боргів?

Невже завдяки “нульовим” деклараціям Україна зможе отримати гроші для виплати боргів?
9378 ПЕРЕГЛЯДІВ

Денис Шмигаль сьогодні заявив, що бюджет України можна зробити ще більшим. Для цього лише необхідно зробити декілька невеликих кроків, які сприятимуть покращенню сучасної ситуації. Проте які саме кроки потрібні?

Денис Шмигаль розповів, що він, разом із колегами провів цілу підготовку цієї пропозиції. В першу чергу вони поспілкувались із власниками бізнесу. Ті продемонстрували їм, як повинна проходити амністія. Тож тепер Шмигаль переконаний, що в першу чергу нам необхідно набратись терпіння та виділити певний час для того, щоб це зробити. Така справа не робиться за один місяць. Адже необхідно зібрати кошти, створити атмосферу довіри до бізнесу. Проте в парламенті сподіваються, що ми отримаємо велику суму коштів із-за кордону.

Денис Шмигаль розповів, що жодна країна не знала, скільки отримає в результаті своїх дій. Різні країни отримували від 500 тисяч доларів до мільярда і десятків мільярдів доларів, які поверталися в білий оборот. Та ми не розраховуємо на те, що це будуть мільярди в доларах, ми сподіваємось, що це будуть мільярди в гривнях. Голова Кабінету Міністрів України сказав, що якщо все йтиме за їхнім планом, то сума коштів такого обороту сягатиме суми боргу, який Україна має перед іншими. Проте в МВФ переймаються через те, що в такому разі можуть легалізувати гроші, які було отримано незаконним шляхом.

Але Денис Шмигаль запевнив, що амністії зазнають лише ті статки, які через специфіку бізнесу, економіки були виведені з білого прозорого обігу. Були також опасання стосовно того, що чиновники таким чином матимуть змогу вплинути на легалізацію власних коштів, проте Шмигаль запевнив, що такої можливості в них точно не буде. Також легалізувати власні доходи не зможуть їхні родичі. Тож цей шлях є безпечним.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео