Міжнародний жіночий день: від початку до сьогодення!

Міжнародний жіночий день: від початку до сьогодення!
8506 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні 8 березня, а отже настав час святкувати міжнародний жіночий день. Було багато суперечок стосовно того, що це за свято та чому його святкують кожного року в багатьох країнах світу. Тому сьогодні ми трохи відкриємо завісу до скарбниці історії.

Існує багато версій того, звідки саме до нас примандрувала ця традиція. Проте переважна більшість вчених схиляються до думки, що вона бере свій початок від маршу “порожніх каструль”, який у 1857 році відбувся в Нью-Йорку. Головною вимогою жінок, які взяли участь в тій події, було зрівняння прав. Адже на той час чоловікам за ту ж саму роботу сплачували набагато більше, ніж жінкам. Також їх не влаштовувало те, що при меншій зарплаті вони могли працювати набагато більше за чоловіків. Сама акція супроводжувалась биттям каструль посеред вулиці. Зараз ми з вами знаємо цих жінок, як суфражисток.

Пізніше з’явились жінки, які почали відстоювати право на голосування для всіх. Вони також хотіли рівності для кожного, а не лише для “обраної” верстви населення чоловічого роду. 1910 року жінки знову заявили про себе. В Копенгагені провели Другу Міжнародну соціалістичну жіночу конференцію, на якій була та сама Клара Цеткін (німецька активістка, яка виступала за права жінок). Саме ця жінка й запропонувала створити Міжнародний жіночий день. Проте значення в цього дня було зовсім інше. За її словами це повинен був бути день мітингів.

А от таким, як ми його знаємо, 8 березня запровадила ООН у 1975 році. Звісно, зараз в цей день ми віддаємо шану нашим тендітним та сильним створінням. І краще, якщо це так і лишатиметься. Адже це показуватиме рівність прав та можливість бути собою для кожного. Проте хтось виступає й проти такої ініціативи. Але хай там як, команда D1 рада вітати всіх жінок Дніпровщини та України із цим днем. Нехай кожне бажання в сьогодні для вас стає реальністю. Будьте собою! Сильними й тендітними, веселими й романтичними, інколи суворими, а інколи ніжними, як пелюстки квіток. Та найголовніше – будьте щасливими!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео