Субсидії для всіх: влада пообіцяла розширити список тих, хто отримуватиме субсидію!

Субсидії для всіх: влада пообіцяла розширити список тих, хто отримуватиме субсидію!
7932 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада продовжу вводити нові законопроєкти, які мають покращити рівень життя населення та економічну стабільність в державі. Про це сьогодні повідомив Денис Шмигаль. За його словами, тепер Міністерство енергетики та Міністерство фінансів будуть діяти більш злагоджено. Вони разом почнуть розв’язувати сучасну проблему із фінансуванням та погашенням заборгованості на території всієї країни. Прем’єр-міністр України дав настанову місцевій владі, згідно з якою вони повинні будуть налаштувати комунікацію щодо запобігання росту заборгованості населенням за комунальні послуги.

Минулого місяця вже встигли стягти більш як 359,5 тисяч боргу. Це свідчить про те, що переважна частина українців все ж таки має змогу сплачувати комуналку. За даними опитування, яке проводила влада України, лише кожен шостий житель країни має змогу повністю сплачувати за комунальні послуги. Набагато більшою цього року стала кількість тих, хто не має змоги самостійно сплачувати всю суму. Чим зумовлена така ситуація? Минулого року, через старт пандемії Covid-19 велика частина населення залишилась без роботи. А певний відсоток людей тепер отримує набагато меншу заробітну плату. А от комунальні послуги дешевшими не стали. По-перше, газ тепер дорожче, ніж був. По-друге, прибрали пільгові 100 кіловатів, які раніше коштували лише 90 копійок.

З першого січня українці змушені виплачувати єдину фіксовану суму грошей за електроенергію. Вона дорівнює 1,68, проте повідомляли про те, що в Раду заявили законопроєкт, згідно з яким з 1 квітня вона знову подорожчає. На скільки цього разу, поки невідомо. Проте це поки так і залишається словами. Чи дійде це до реального втілення, дізнаємось наприкінці місяця. Але поки Верховна Рада не давала жодних вказівок стосовно того, що відбуватиметься.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео