За останній рік експорт шерсті збільшився на 270%!

За останній рік експорт шерсті збільшився на 270%!
8349 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вівчарі розповіли про те, що минулого року держава вчасно та повністю виплатила компенсацію у розмірі 50% від вартості тварин. Тож вони вирішили скористатись цією вигідною допомогою та збільшили кількість голів у своїх стадах. Така ініціатива призвела до того, що у 2020 році вони змогли збільшити експорт на 100%, а якщо казати про грошовий еквівалент, то їхній прибуток цього року збільшився на 270%!

Минулого року за племінних вівцематок, баранів та ярок вівчарі отримували до 11 тисяч гривень лише за 1 одиницю. Василь Стефурак, голова ДО «Асоціація вівчарів України», запевнив, що, на його думку, найкращі показники цього року у Хмельницької області. За підрахунками статистики, у 2019 році 1 січня в Шепетівському районі було лише 80 овець. Проте станом на 1 січня 2021 цей показник сягає майже 17000. Тож такі показники просто не можуть не вражати.

Є інформація і про те, що протягом минулого року кількість поголів’я овець зменшилось на 5%. Тож як пояснити такі протилежні тенденції? За словами Стефурака, все досить просто. Хто буде вирощувати та годувати неефективних тварин? Адже продажі ростуть, прибуток збільшується, тож чи є в цьому сенс? Звісно, що ні. Тому ці 5 нарахованих відсотків складають ті вівці, яких спродують та ріжуть. Кожному вівчареві вигідно плекати ті високоякісні породи, які приносять прибуток. Тож все пояснити досить просто.

Нещодавно також повідомляли про те, що Василеві Стефураку все ж таки вдалося акліматизувати європейських овець і вивести власну породу для проживання в українських Карпатах. Також він виробляє єдину у своєму роді сиров’ялену баранину, яка має багато спільного зі свинячим хамоном. Тож цього року нам точно є із чим привітати наших вівчарів та побажати їм досягнення ще більших успіхів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео