Соціальні виплати на дітей в 2021 році

Соціальні виплати на дітей в 2021 році
12482 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новий держбюджет України на 2021 рік уможливив зростання мінімальної заробітної плати до 6000 гривень з 1 січня поточного року. Наступні зміни плануються з 1 грудня 2021 року до 6500 гривень.
Внаслідок збільшення прожиткового мінімуму, мають зрости й соціальні виплати на дітей протягом 2021 року. Що отримуватиме сім'я, де проживають діти під опікою, що очікувати одиноким матерям, які будуть декретні компенсації для жінок та що отримає родина з появою на світ дитини, читайте в нашому матеріалі.
Соцвиплати на дітей взаємопов'язані з дитячим прожитковим мінімум. Протягом 2021 року він підійматиметься тричі. Так, з 1 грудня 2020 року для дітей до 6 років його вже підвищили до 1921 гривні, дітям від 6 до 18 років до 2395 гривень. З 1 липня для молодших дітей відбудеться надбавка в 92 гривні, сума становитиме 2013 гривень, для дітей старшого віку 115 гривень, тобто 2510 гривень. З 1 грудня поточного року сума соціальних виплат збільшиться до 2100 та 2618 гривень в цій категорії.
Виплати для дітей під опікою з народження й до 18 років включно становлять 2.5 прожиткових мінімумів. Знову ж таки прибавки відбуватимуться в три етапи. Тож, для дітей молодшого віку з грудня ця сума варіюватиметься 3 803 гривні, в липні її збільшать до 5 033 гривні, а в грудні 2021 року до 5 250 гривень. Відповідно, для старших дітей з грудня 2020 року 5 988 гривень, потім 6 275 гривень, а на кінець року 6 545 гривень. Для дітей-сиріт держава сплачуватиме такі ж соцвиплати, як попередньо зазначено.
А от дітям під опікою сплачуватимуть 3.5 прожиткового мінімуму. З 1 грудня для дітей молодшого віку ця сума варіюватиметься 6 724 гривні, для старшого 8 383 гривні.
Одинокі матері отримуватимуть фінансову підтримку в сумі різниці між прожитковим мінімумом та середнім місячним доходом родини в сукупності всієї суми на кожного члена сім'ї.
Соцвиплати для вагітних жінок в деяких випадках різняться. Так, якщо жінка виношує одну дитину, то її належить відбувати 126 днів декрету. У випадку двох і більше дітей жінка матиме 140 днів декретної відпустки. За винятком постраждалих від наслідків Чорнобильської АЕС. Ці жінки можуть перебувати в декреті 180 календарних днів.
Зазначимо, що жінки, які працівницями ФОП, мають право отримати відведену кількість календарних днів в декреті. Адже вони віддають налоги державі.
Сума декретних для жінок це 100% середньої зарплатні відповідно за офіційним місцем роботи. Безробітні майбутні матері теж отримають декретні виплати. З 1 грудня 2020 року ця сума варіюватиме 2 383 гривні, з липня 2021 року 2 635 гривень, а з грудня до 2 749 гривень.
Виплати родині з появою на світ дитини не змінилися. Родина, в якій з'являється малюк, отримує одноразову допомогу від держави в сумі 10 320 гривень. Зміни в сумі можуть відбуватися, лише за винятком кесарського розтину. Надалі сім'ї виплачуватимуть 860 гривень кожного місяця поки дитині не виповниться три роки.
До того ж варто зазначити, що в перші години народження дитини батьки отримують в пологовому відділенні одноразову допомогу від держави. В "Пакунку малюка" знаходиться все необхідне для дитини в перші місяці її життя. "Пакунок" постійно змінювався та вдосконалювався. Наразі там знаходиться більше речей для немовляти, а от потрібні речі для матері держава скоротила.
З 1 липня 2021 року родина матиме право обирати між "пакунком малюка" або одноразовою грошовою допомогою у сумі 5000 гривень з державного бюджету. Це компенсація в межах послуги "єМалятко". Отримати її можна відкривши в АТ "ПриватБанк" рахунок та картку зі спеціальними соціальними виплатами.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео