Для спрощення доступу до правової допомоги жителів сільської місцевості Чернігівщини працювали мобільні консультаційні пункти

Для спрощення доступу до правової допомоги жителів сільської місцевості Чернігівщини працювали мобільні консультаційні пункти
15342 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 березня директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко спільно з заступником начальника відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД Дмитром Савуляком та керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради Катериною Бабич з метою надання правової допомоги та проведення правопросвітницьких заходів здійснили виїзд до сіл Михайло-Коцюбинської ОТГ. Під час виїзду правова допомога надавалась жителям сіл Андріївка, Кархівка та Ковпита.
Окрім надання правової допомоги були проведені правопросвітницькі заходи, на яких жителів громади було поінформовано про їх право на безоплатну правову допомогу та порядок її отримання. Було обговорено реалізацію проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» на Чернігівщині.

Починаючи з липня 2021 року власники земельних ділянок сільського господарського призначення отримають змогу продати свою ділянку. Для того, щоб здійснити продаж земельної ділянки її власнику необхідно належним чином зареєструвати право власності на земельну ділянку та провести нормативно-грошову оцінку земельної ділянки для визначення її мінімальної вартості, максимальна вартість земельної ділянки визначається за домовленістю сторін, - зазначив Володимир Бобруйко.

Також, мешканців громад було проінформовано про порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, способи захисту прав людини, запобігання та протидію домашньому насильству, протидію та запобігання дискримінації за гендерною ознакою, права дітей, порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, встановлення меж земельних ділянок, відповідальності за порушення земельного законодавства, порядок приватизації земельних ділянок та документи, які необхідні для цього та до яких організацій звертатись.

Питання подальшої співпраці обговорили зі старостами Андріївського, Каріхівського та Ковпитського старостинських округів Миколою Будаловським, Аллою Можар та Василем Кислим. Зокрема, було досягнуто домовленостей організацію роботи мобільних консультаційних пунктів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео