Керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Андрій Шошура провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Андрій Шошура провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів
8840 ПЕРЕГЛЯДІВ

   30.03.2021 у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Центрального регіону під головуванням керівника прокуратури регіону Андрія Шошури.

   У нараді приймали участь керівники Територіальних управлінь Державного бюро розслідувань, розташованих у містах Києві, Полтаві та Хмельницькому, Головних управлінь Національної поліції у м. Києві та Київської області, Центрального управління ВСП (по м. Києву і Київській області), Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України, Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області, Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Центр» Державної прикордонної служби України.

   Правоохоронці обговорили стан протидії злочинності, проблемні питання у військових формуваннях та оборонно-промисловому комплексі Центрального регіону, а також шляхи їх вирішення.

   Під час наради керівник прокурати зазначив, що не зважаючи на заходи з реформування правоохоронних органів, у в зоні діяльності прокуратури регіону забезпечено належне виконання функцій правоохоронних органів по боротьбі із злочинністю завдяки ефективній взаємодії усіх правоохоронних органів та їх спільній роботі.

   Одночасно з цим, Андрій Шошура наголосив про необхідність активізації роботи на пріоритетних напрямах, визначених Генеральним прокурором.

   Окремо відмічено необхідність покращення стану розкриття злочинів та активізації досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених службовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу, організації та здійснення належного розшуку військовослужбовців, які ухиляються від проходження військової служби.

   Крім того, на нараді обговорено важливість виявлення корупційних злочинів. Керівником прокуратури регіону звернуто увагу на необхідність активізації досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами безповоротних втрат військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань у небойовій обстановці.

   За результатами наради учасниками розроблено та узгоджено ряд додаткових спільних практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи усіх вищезгаданих правоохоронних органів регіону.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,кервіник спецпрокуратури,Андрій Шошура,координаційна нарада,керівники правоохоронних органів,Центральний регіон,виявлення корупційних злочинів,взаємодія ,правоохоронні органи

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео