Валерій Бондар: Усіх нас об’єднує розуміння того, що правосуддя має бути безпечним

Валерій Бондар: Усіх нас об’єднує розуміння того, що правосуддя має бути безпечним
10121 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 2 квітня, у Києві напередодні відзначення другої річниці Служби судової охорони в центральному органі управління Служби судової охорони відбувся урочистий захід.
Привітати співробітників Служби із цією подією в гості завітали заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики народний депутат України Валерій Божик та народний депутат Сергій Демченко, заступник голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальников, голова Комітету Ради суддів України Єгор Краснов, голова Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Даниїла Чорненька та керівник апарату Вищого антикорупційного суду Богдан Крикливенко, керівник апарату Національної школи суддів України Зеновій Холоднюк та інші поважні гості.
Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар привітав співробітників і працівників центрального органу управління з другою річницею Служби.
- Два роки тому держава довірила нам надважливу справу – створити новий орган, який би опікувався безпекою всієї системи правосуддя України, - підкреслив Валерій Бондар і додав, що саме 4 квітня 2019 року Вища рада правосуддя своїм Рішенням затвердила Положення про Службу судової охорони, чим і розпочала створення цього державного органу з правоохоронними функціями.
Голова Служби також зазначив, що дорожньою картою, своєрідним планом Маршалла розвитку Служби, стала розроблена й погоджена судовою владою країни Стратегія розвитку Служби судової охорони до 2022 року, другий етап реалізації якої зараз триває.
Як повідомив генерал-майор Валерій Бондар, за два роки роботу Служби запущено в усіх 24 областях України, і сьогодні чисельність охоронців Феміди становить майже 5 100 осіб.
- Кожний четвертий з нас – учасник антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході країни або учасник бойових дій. Це переконливо свідчить, що Служба судової охорони є соціально відповідальною державною структурою, яка опікується працевлаштуванням та адаптацією до мирного життя тих своїх співвітчизників, які боронили свободу й незалежність України, - підкреслив він.
Серед досягнень Служби за ці два роки генерал-майор Валерій Бондар відзначив створення у Вінниці власного Навчального центру, де організовано підготовку та перепідготовку судових охоронців; взяття під охорону всіх судових установ не тільки Вінниччини та Київщини, а й на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей; створення і якісне комплектування підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів.
Голова Служби також повідомив, що під захистом охоронців Феміди вже перебувають 492 об’єкти системи правосуддя. Попереду – взяття ще 241 органу та установи судової влади під охорону. За ці два роки співробітники Служби забезпечили громадський порядок майже 3 мільйонів судових засідань, припинили понад сотню порушень громадського порядку і проявів неповаги до суду. Майже щодня судові охоронці виявляють по кілька десятків суспільно небезпечних предметів, які відвідувачі намагаються пронести до судів.
- За цими сухими цифрами статистики – люди. Наші співробітники і співробітниці, працівники, які насправді і є найбільшим скарбом Служби судової охорони. Адже саме вони будують і розвивають новий, сучасний, високоефективний державний орган, здатний забезпечити охорону, безпеку та громадський порядок у судових установах. Усіх нас об’єднує розуміння того, що правосуддя має бути безпечним! – наголосив генерал-майор Валерій Бондар.
Він подякував усьому особовому складу Служби за самовідданість та високий професіоналізм і побажав усім судовим охоронцям здоров’я, наснаги, твердості духу та мудрості в прийнятті рішень.
За вагомий особистий внесок у справу розбудови й розвитку Служби судової охорони Валерій Бондар вручив групі співробітників і працівників центрального органу управління Служби відзнаки та чергові спеціальні звання.
Загалом наказом Голови Служби судової охорони Валерія Бондаря з нагоди другої річниці Служби було заохочено понад 250 співробітників та працівників у всіх регіонах України.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео