Щодо роботи підрозділів Управління у регіонах, де наразі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки

Щодо роботи підрозділів Управління у регіонах, де наразі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки
50074 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 5 квітня у столиці посилено карантинні обмеження!
Щоб убезпечити себе, залишайтесь вдома та будьте "онлайн".
А ми нагадуємо, що зв'язатись з #центральнаюстиція можна через email - info@kv.minjust.gov.ua;
за телефонами - (044) 279 85 41 (м. Київ), (044) 299 00 90 (Київська область), (0472) 33 29 48 (Черкаська область).
Проконсультуватись у чатах-помічниках у додатку Telegram:
- з питань нотаріату - https://t.me/centralnotary_bot
- у сфері ДРАЦС - https://t.me/civilactsdepartment_bot
- з питань ДВС - https://t.me/centraljusticedvs_bot
- щодо розгляду скарг Колегією - https://t.me/kolegia_centraljust_bot

Звертаємо увагу, що у зв’язку з епідемічною ситуацією в країні, пов’язаною з поширенням хвороби COVID-19, задля забезпечення роботи органів та установ юстиції, але недопущення скупчення людей у тих регіонах, де наразі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки
у структурних підрозділах #центральнаюстиція скасовано прийом громадян.

Документи та вхідну кореспонденцію Ви можете залишати у скриньках, розміщених за адресами:
- м. Київ, провулок Музейний, 2-Д;
- м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15.
За наявності нагальних питань та необхідності у отриманні роз'яснень Ви можете звернутися до працівників структурних підрозділів Управління за номерами телефонів, розміщеними на офіційному вебсайті #центральнаюстиціяза посиланням: https://kyivobljust.gov.ua

Безпосередній прийом громадян співробітниками відділів ДРАЦС проводитиметься виключно у випадках:
- державної реєстрації народження та смерті;
- видачі документів для підтвердження родинних стосунків з померлими після захоронення;
- державної реєстрації шлюбів та розірвання шлюбів у відповідності до заяв, поданих до 23.03.2021 або сформованих за допомогою вебпорталу "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

У разі нагальної потреби за попереднім записом Київським міським відділом державної реєстрації шлюбів, Баришівським та Ставищенським районними, Ржищівським міським відділами державної реєстрації актів цивільного стану та відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району буде забезпечено прийом громадян з питань подачі заяв для проставлення апостиля на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Телефони відділів для запису на прийом:
- Київський міський відділ державної реєстрації шлюбів - (044) 236 00 71 , 236 40 31;
- Баришівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану – (04576) 5 31 40;
- Ставищенський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану – (04564) 2 22 26;
- Ржищівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану – (066) 923 95 26;
- Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району – (063) 469 33 54.

Нотаріуси вчинятимуть невідкладні нотаріальні дії, пов’язані з можливим пропуском передбачених законодавством строків та порушенням прав громадян, за попереднім записом громадян та перейдуть на дистанційні форми спілкування при наданні консультацій та роз’яснень щодо порядку вчинення нотаріальних дій.
Контактні телефони для зв'язку Ви можете знайти за посиланнями:
https://kyivobljust.gov.ua/terytorialni.../derg_notary
https://kyivobljust.gov.ua/structure.../upravlinnya_notariat

Відділи державної виконавчої служби працюють у штатному режимі задля належного забезпечення прав громадян. Проте рекомендуємо не відвідувати відділи без нагальної потреби, а зв'язуватися телефоном чи онлайн: https://kyivobljust.gov.ua/teryt.../teritorialni_viddily_dvs

Наголошуємо, що відвідування органів та установ юстиції можливе лише за наявності індивідуальних засобів захисту - масок/респіраторів та рукавичок, та тільки у випадку крайньої необхідності.

Бережіть своє здоров'я та здоров'я оточуючих!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео