Київ дочекалися: бій Шмигаля та Кличка за карантин.

Київ дочекалися: бій Шмигаля та Кличка за карантин.
17250 ПЕРЕГЛЯДІВ

14 квітня 2021 року, відбувся захід Кличка Володимира Володимировича.
У великі свята буде скупчення, це призведе до збільшення великої кількості захворюваннях. На разі більше всього хворіють: молоді люди, пенсіонери та тепер почали захворювати малі діти, в першу хвилю такого не було.
Велике скупчення людей призвели до крайнього піку захворюваності.
Щоб побороти пандемію, потрібно ізолювати суспільство у локдаун до 30 квітня 2021 року.
Основні обмеження, які будуть діяти:
• Закриття садочків та шкіл;
• В транспорт тільки по спеціальним пропускам;
• Працювати будуть тільки підприємства критичної інфраструктури;
• Працюватиме доставка їжі та виніс страв;
• Можна перейти на дистанційну роботу.
Мер міста Києва зазначив, що прошу правоохоронців забезпечити безпеку та контроль за дотриманням протиепідеміологічних правил.
Статистика МОЗ кожного дня збільшується.Число кількості на захворюваних коронавірусної хвороби (COVID-19), становить: інфікованих осіб 1990 411,смертельні випадки 44 516, одужали 1 561 641, хворіють 50 547. Зменшення захворюваності на чверть, надасть можливість продовжити нормально працювати.


Денис Шмигаль на засіданні уряду 14 квітня 2021 року, зазначив, що деякі області вийшли з червоної зони. Закривати країну на адаптивний локдаун не потрібно. За його словами, становище з коронавірусом змінюється, але в окремих регіонах залишається напруженість. Водночас в окремих областях спостерігається зниження кількості захворюваних та зменшення їх госпіталізацій.
Мер про ситуацію в Києві: вона національна бо лікарні заповненні, лікарі виснажені не порушуйте режим обмежень.
Не забуваємо, що транспорт ходить про спеціальних пропусках, потрапити до транспорту не так просто. Здійснюється контроль за всіма порушеннями правоохоронцями та Національною гвардією України.

Теги: Надзвичайна ситуація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео