Байден згоден й надалі підтримувати Україну: що означав телефонний дзвінок президента США до Москви?

Байден згоден й надалі підтримувати Україну: що означав телефонний дзвінок президента США до Москви?
50299 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дехто сприйняв дзвінок Байдена до Путіна, як прояв слабкості та зраду щодо України. Нинішній президент США озвучив у телефонній розмові, що згоден співпрацювати з РФ надалі, хоча й в деяких аспектах. Та чи можна ці події називати загрозою для України й втратою союзника? Для того, щоб розібратися у намірах та позиції нової адміністрації США потрібно проаналізувати зміну їх зовнішньої політики. Тільки після цього можна давати оцінку діям Джо Байдена.

США почало змінювати свої підходи до зовнішньої політики тоді, коли увага більшості була прикута до українських кордонів. Після того, як Джо Байден переміг на президентських виборах дещо змінилося. Зокрема адміністрація почала використовувати прямий зв’язок з партнерами, як відкритий, так і закритий. Міжнародна політика після інавгурації Байдена значно покращилася. Нова команда президента США не мали наміру розв'язувати усі проблеми одним махом, це було видно ще на першій пресконференції. Тоді Байден сказав, що нинішня адміністрація рухається в потрібному напрямку й прогрес буде, але він не буде помітний вже одразу.

Джо Байден мав до президенства колосальний досвід державного управління й міжнародної політики. В Україні Зеленський з нетерпінням очікував розмови з нинішнім президентом США, щоб впевнитися у підтримці Байдена. Експерти говорять, що союз країн не вимірюється лише телефонним дзвінком. Новообраний президент США не раз наголошував, що буде досі підтримувати Україну. Хвилювання було у всіх, тому що потрібно було показати себе у хорошому світлі перед новим президентом США. Ця телефонна розмова була важливою для Зеленського, тому що його команда й він прийшли до влади під тиском з боку попереднього президента США. Трамп у свій час тиснув на владу України, щоб вона зробила певні рішення вигідні для нього особисто. Зеленський каже, що Байден за підтримку України не просить нічого замість особисто для себе.

Влада столиці України добре знає, як ввести нові реформи або покращити інфраструктуру, але роблять це вже тоді, коли відчувають поштовх з боку західних партнерів. Можна припустити, що Байден та його адміністрації спеціально відкладали дзвінок до Києва, щоб змусити їх повернутися до реформаторського життя. Таку дію можна вже назвати дидактичною з боку США. Держсекретар Ентоні Блінкер та інші люди з команди Байдена не раз підкреслювали, що підтримка України залишається незмінною. Однак інша справа почути ці слова від самого Джо Байдена. Після розмови Зеленського й Байдена виникла нова хвиля тривоги з боку України. Вже почалося після того, як президент США погодився із фразою одного із журналістів, що Путіна можна називати «вбивцею». Це стосується не тільки відносин США й Росії, а й зачіплює ситуацію в Україні.

Вже давно відомо, що Росія на слова та дії Америки починає мстити та наступати на слабшу сторону, тобто Україну, щоб показати своє незадоволення. Буде не правдою, якщо сказати, що остання хвиля на Україну з боку Росії була викликана словами Байдена, бо вона готувалася вже задовго й добре продумана. Нова адміністрація США швидко зреагувала й увімкнути інших західних партнерів. Однак розмовляти потрібно було з організатором конфлікту, тому Байден й подзвонив до Москви. США вже давно зрозуміли, що зв’язок має бути завжди відкритим. Саміти та розмови лідери країн мають проводити навіть з тими, хто їм м'яко кажучи, не подобається. Зустрічі можуть бути такими, як у Путіна з Трампом й розмов «крізь зуби» між Путіном й Обамою. Телефонна розмова Байдена з Путіном була про наступ на Україну і його припинення.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео