Заходи зі здійснення контролю у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Заходи зі здійснення контролю у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу
50388 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогоднішній день відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» триває реорганізація районних державних адміністрацій. Даний процес також вплинув на організацію роботи у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу, зокрема щодо визначення правонаступників суб’єктами зберігання реєстраційних справ у паперовій формі, зняття/взяття на облік реєстраційних прав у електронній формі, передачі прав на обробку заяв з державної реєстрації речових прав.

У зв’язку з цим, Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) протягом І кварталу 2021 року в межах повноважень щодо здійснення контролю за діяльністю у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу була проведена робота з передачі реєстраційних справ у вказаних сферах від районних державних адміністрацій, що реорганізовуються, до районних державних адміністрацій-правонаступників. За інформацією останніх процес передачі реєстраційних справ на завершальному етапі.

Поряд з цим, міжрегіональним управлінням оновлено переліки суб’єктів державної реєстрації Сумської, Полтавської та Чернігівської областей, які здійснюють зберігання реєстраційних справ у паперовій формі, і ознайомитися з відповідними переліками можна за посиланням https://www.sumyjust.gov.ua/kontaktni-dani-stvorenyhsub-yektiv-derzhavnoyi-reyestracziyi/.

Крім цього, згідно узагальненої інформації, отриманої від суб’єктів державної реєстрації, на території Сумської області здійснюють діяльність 87 державних реєстраторів нерухомості та 48 державних реєстраторів бізнесу, на території Полтавської області відповідно 110 і 56 державних реєстраторів, на території Чернігівської області – 77 і 46 державних реєстраторів. З переліками суб’єктів державної реєстрації із зазначенням сфери їхньої діяльності по Сумській, Полтавській та Чернігівській областям також можна ознайомитися за посиланням https://www.sumyjust.gov.ua/kontaktni-dani-stvorenyh-sub-yektiv-derzhavnoyireyestracziyi/.

Одночасно слід відмітити непоодинокі випадки відсутності державних реєстраторів бізнесу у районних державних адміністраціях, що створює проблему зняття/взяття на облік реєстраційних прав у електронній формі. Проте, міжрегіональним управлінням на підставі відповідного доручення Міністерства юстиції України та відповідних звернень фізичних і юридичних осіб протягом І кварталу поточного року вже вжито заходи зі зняття/взяття на облік реєстраційних прав у електронній формі відносно 15 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Окрім цього, протягом аналогічного періоду у зв’язку з відсутністю державних реєстраторів речових прав у відповідних суб’єктах державної реєстрації прав міжрегіональним управлінням відносно 18 заяв з державної реєстрації речових прав вжито заходи з передачі прав на їх обробку іншому суб’єкту державної реєстрації.

Проведена робота покликана сприяти швидкому пристосуванню до останніх змін і найголовніше – забезпечити надання громадянам безперебійних послуг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео