Ціна втогнення буде занадто високою. Эвропарламет ухвалив рішення про санкції проти Росії

Ціна втогнення буде занадто високою. Эвропарламет ухвалив рішення про санкції проти Росії
28004 ПЕРЕГЛЯДІВ

Європарламент негативно відноситься до ситуації на сході України, а саме засуджує зосередження Росією її військ біля кордонів України та в незаконно окупованому Криму як "загрозливі та дестабілізаційні" дії.
У резолюції вказується про відключення Російської республіки від SWIFT у разі нової агресії.
У резолюції зазначено, що Росія спрямувала війська до кордонів України приблизно 100 тисяч військових з важкими озброєннями. На думку євродепутатів, "масштаб та ударні можливості вказують на наступальні наміри з боку країни агресора".У резолюції також було наголошено, що війська Російської Федерації мають повернутися в місця своєї постійної локації, і що не менш важливо «у повному складі та без зволікань». Зазначу що в боку країни агресора була отримана інформація щодо військ на кордоні України, а саме Московські військові заявляють, що проводять навчання на своєму кордоні у відповідь на дії західного військового альянсу НАТО, які "загрожують Росії". Міністром оборони Сергій Шойгу заявив минулого тижня, що "дві армії та три десантні підрозділи були успішно розгорнуті" до західного кордону Росії й що навчання будуть закінчені "протягом двох тижнів". Європарламентом в резолюції було зазначено, припинити нарахування військ, та висвітлення неправдивої інформації щодо навчання, яке спрямована на залякування українського народу.
Крім того, в Європарламент заявили, що нарощування російської військової могутності також становить загрозу для європейської стабільності, безпеки і миру, тому "діалог Європейський Союз з питань безпеки з Україною повинен бути амбітним і сприятиме злагодженій оцінці викликів безпеки на місцях". У Європарламенті також висловилися за те, щоб "дружні країни" підсилили військову підтримку Україні і надали оборонних озброєнь що відповідає статті 51 Статуту ООН ( індивідуальна та колективна самооборона).
«Якщо подібне нарощування військ буде здійснюватися, у майбутньому перейде у вторгнення в Україну з боку Російської Федерації, Європейський Союз повинен дати чітко зрозуміти, що ціна за таке порушення міжнародного права та норм буде занадто високою». Що загрожує Російські Федерації? Негайне припинення імпорту нафти та газу з Росії до Європейський Союз, відключення Російської Федерації від платіжної системи SWIFT та замороження усіх активів олігархів, близьких до російської влади, а також членів їхніх сімей, анулювання віз.
Зазначу, що в заяві в Інтернеті керівник зовнішньої політики ЄС Йозеф Боррель все-таки попередив, що нарощування російських військ "дуже стурбоване", додавши: "Ризик подальшої ескалації очевидний".
У понеділок Європейський Союз скоротив оцінку чисельності російських військ вздовж українського кордону з 150 000 до понад 100 000, відправивши заяву на початку дня.
Раніше Боррель заявив, що Росія зібрала понад 150 000 військовослужбовців вздовж українського кордону та на анексованому півострові Крим, коментуючи журналістів за результатами переговорів з міністром закордонних справ України. Але він відмовився розкрити джерело інформації.
Дотого ж, у заяві, розміщеній в мережі в понеділок увечері, цифра, яку цитував Боррель, була зменшена до «понад 100 000». У виносці пояснюється, що цифра була виправлена, але без подальших пояснень.
Напруженість зростає внаслідок нарощування російських військ навколо південно-західного сусіда, оскільки посилення сутичок із підтриманими Москвою сепаратистами викликало побоювання повернення до широкомасштабних бойових дій в Україні.
Україна наполягає на більш практичній підтримці, оскільки вона намагається стримати будь-яку подальшу агресію з боку Росії.
Міністр закордонних справ Києва Дмитро Кулеба наполягав на Євросоюзу підготувати "новий набір галузевих санкцій" проти Росії в переговорах зі своїми колегами з 27-членного блоку ще в понеділок.
Але Боррель сказав, що в цей час не пропонується і не розглядається жодних подальших санкцій.
Російське нарощування відбувається внаслідок сутичок між українськими силами та підтримуваними Москвою сепаратистами, які протягом останніх тижнів розгорілися на сході України, порушивши режим припинення вогню, який відбувся минулого року.
Український солдат загинув і ще один поранений в результаті останнього кровопролиття на охопленому конфліктом сході, заявили військові в понеділок.
Київ досі веде боротьбу з проросійськими сепаратистами на сході Донецької та Луганської областей з 2014 року, після захоплення Російською Федераціє Криму.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео