Як фахівці бюро правової допомоги вирішили спір між власником земельної ділянки та орендарем в досудовому порядку

Як фахівці бюро правової допомоги вирішили спір між власником земельної ділянки та орендарем в досудовому порядку
418160 ПЕРЕГЛЯДІВ


Коли власник земельної ділянки, який одночасно є орендодавцем, помирає, а його спадкоємець приймає спадщину виникає багато непорозумінь між новим власником землі та її орендарем. Більшість підприємств-орендарів вважає, що період між смертю попереднього орендодавця і вступом у спадщину спадкоємця є для них пільговим періодом, за який можна не сплачувати орендну плату.


Одним із таких було звернення пана Євгена, який отримав у спадок земельну ділянку, а разом і з нею права та обов’язки орендодавця за договором оренди укладеним між його покійним батьком та приватним підприємцем ще у 2016 році . Після оформлення спадщини та отримання свідоцтва пан Євген звернувся до орендаря з вимогою сплатити орендну плату за весь строк користування ділянкою після смерті попереднього власника та переглянути умови договору, на що отримав відмову.


За допомогою пан Євген звернувся до відділу «Приморське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги де йому призначили представника, начальника відділу Приморського бюро – Тетяну Дем’янову.
Після з’ясування всіх обставин справи та вивчення договору оренди землі, працівником відділу було виявлено низку порушень зі сторони орендаря, які давали можливість не тільки стягнути заборгованість, а й розірвати договір.


Тетяна Дем’янова зазначає: «Існувало два варіанти вирішення цього питання. Або орендар добровільно виплатить спадкоємцю орендну плату за весь строк користування ділянкою після смерті попереднього власника, або ж орендодавець зерниться до суду з позовом про розірвання договору оренди землі, стягнення заборгованості з орендної плати та зобов`яже орендаря повернути земельну ділянку.»


Після довгих місяців перемовин та особистих зустрічей Тетяни Дем’янової з орендарем та орендодавцем земельної ділянки все ж вдалося дійти згоди та добровільно вирішити це питання без звернення клієнта до суду. Орендар погодився виплатити заборгованість з орендної плати та переглянути умови договору. Певний час знадобився для вирішення суперечності між сторонами при корегуванні певних умов договору, та все ж вдалося врахувати інтереси як орендодавця так і орендаря при внесенні змін та укладанні відповідної додаткової угоди.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео