Як отримати інформацію з державних реєстрів?

Як отримати інформацію з державних реєстрів?
372002 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цікавитесь, як отримати інформацію з державних реєстрів?

РОЗПОВІДАЄМО!

Перш за все, більшість інформації можна отримати онлайн у кілька кліків мишкою.Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search

Отримати інформацію Ви можете, зазначивши:

- для фізичної особи – прізвище, ім’я, по батькові, РНОКПП (раніше – ідентифікаційний код чи ІПН), паспортні дані;

- для юридичної особи – повне найменування, скорочене найменування, код ЄДРПОУ;

- для відокремленого підрозділу юридичної особи - повне найменування, код ЄДРПОУ.

Вартість послуги – безкоштовно.

За отримання додаткових відомостей Ви повинні сплатити 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Наразі прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 2270 грн, з 1 липня - 2379 грн.

В електронній формі – 75 відсотків плати, встановленої за надання відповідного документа в паперовій формі.

За надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі — 0,07 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Результат надання адміністративної послуги державним реєстратором можна перевірити за посиланням:

https://usr.minjust.gov.ua/content/get-documents...

У форму пошуку необхідно ввести «Код доступу».

Його можна отримати у державного реєстратора, співробітника ЦНАП після подачі заяви на державну реєстрацію.

Вартість послуги – безкоштовно.Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - https://kap.minjust.gov.ua/services?keywords&product_id=1...

Отримати інформаційну довідку про зареєстровані речові права Ви можете за:

- вказаною адресою;

- реєстраційним номером об'єкта нерухомості;

- кадастровим номером земельної ділянки;

- ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи.

Вартість послуги – 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

за отримання в електронній формі - 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

за отримання інформації адвокатами, нотаріусами шляхом безпосереднього доступу до Реєстру - 0,04 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.Крім того, можна скористатись мобільним додатком, який дозволяє у реальному часі отримувати актуальну інформацію з державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

https://drrp.app/

Інформація надається у PDF-форматі.

Якщо Ви подали заяву про дії з нерухомістю до державного реєстратора і бажаєте перевірити результат – перейдіть за посиланням: https://rrp.minjust.gov.ua/, введіть реєстраційний номер заяви, час та дату її реєстрації (зазначені у картці прийому заяви, що видається державним реєстратором) та отримайте запитувану інформацію.

Вартість послуги – безкоштовно.Державний реєстр обтяжень нерухомого майна - https://orm.minjust.gov.ua/#/

Пошук ведеться за реєстраційним номером запису, реєстраційними даними предмета обтяження, відомостями про боржника.

Вартість послуги – 50 грн.Державний реєстр актів цивільного стану громадян

Якщо Ви бажаєте отримати відомості про себе або ж своїх родичів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян – оформіть заяву через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/) та отримайте витяг у обраному відділі ДРАЦС.

Право на отримання витяг виникає з 16 років.Документи, необхідні для отримання послуги:

- запит встановленої форми;

- паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства);

- документи, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки між суб'єктом звернення та особою, щодо якої складено актовий запис цивільного стану (за необхідності);

- документ про внесення плати за видачу витягу;

- документ, що підтверджує повноваження у разі представництва інтересів особи, щодо якої складено актовий запис цивільного стану.

Вартість послуги – 73 грн.Єдиний реєстр громадських формувань - https://rgf.minjust.gov.ua/home/index

Пошук відбувається за найменуванням громадського формування: реєстраційний номер запису в Єдиному реєстрі, стан, повне та скорочене найменування громадського формування, номер та дату видачі свідоцтва/дубліката свідоцтва, дату легалізації (реєстрації)

Вартість послуги – безкоштовно.Державний реєстр друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності - https://dzmi.minjust.gov.ua/home/index

Пошук відбувається за назвою та видом видання, серією та номером свідоцтва про державну реєстрацію.

За результатами пошуку Ви дізнаєтеся серію та номер свідоцтва, вид видання, його назву, дату державної реєстрації, відомості про засновників та назву органу, який здійснив державну реєстрацію.

Вартість послуги – безкоштовно.Єдиний реєстр довіреностей

Отримати витяг щодо себе з Ви можете, звернувшись із письмовим запитом до будь-якого державного реєстратора (державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви, приватні нотаріуси) із наступними документами:

- заявою;

- паспортним документом (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон);

- ІПН.

Вартість послуги – за отримання повного витягу – 34 грн, за отримання скороченого витягу – 25, 50 грн.Спадковий реєстр

Отримати інформацію Ви можете виключно у випадках, якщо:

- Ви є фізичною особою-заповідачем та стороною спадкового договору;

- спадкоємцем померлого при пред’явленні свідоцтва про смерть.

Для цього необхідно звернутися до будь-якого державного реєстратора (державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви, приватні нотаріуси) із такими документами:

- заявою;

- паспортним документом (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон);

- ІПН;

- якщо витяг отримується стороною спадкового договору – примірником спадкового договору;

- якщо отримується витяг на запит спадкоємців – свідоцтвом про смерть спадкодавця;

- документом, який підтверджує той факт, що особа є спадкоємцем після померлого.

Вартість послуги – 51 грн.Єдиний реєстр боржників - https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Пошук ведеться за прізвищем, ім’ям, по батькові боржника, реєстраційним номером облікової картки платника податків, датою його народження та категорією стягнення.

Вартість послуги – безкоштовно.

У сформованому документі Ви побачите, ким було видано документ, дані виконавця, номер виконавчого провадження та категорію стягнення.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео