Цього року державні виконавці Львівщини, Волині та Рівненщини стягнули понад 191 млн 403 тис грн. заборгованих аліментів

Цього року державні виконавці Львівщини, Волині та Рівненщини стягнули понад 191 млн 403 тис грн. заборгованих аліментів
383491 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 2021 році завдяки роботі державних виконавців Львівської, Рівненської і Волинської областей заборговані аліменти отримали 28 336 дітей. Загалом з початку року стягнуто 191 млн. 403 тис. 248 гривень аліментів.- Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

Львівська область стягнуто 87 180 143 на користь 15 584 дітей;
Рівненська область - 63 763 254 грн. на користь 7 740 дітей;
Волинська область - 40 459 851 грн.на користь 5012 дітей.

Статтею 51 Конституції України закріплено обов’язок батьків утримувати дітей до їх повноліття. Одним із способів виконання батьками обов'язку щодо утримання дитини є сплата аліментів.
Порядок сплати аліментів і розмір визначаються за домовленістю між батьками або за рішенням суду, якщо взаємної згоди досягти не вдалось.
Як звернутись до суду, якщо один з батьків ухиляється від сплати аліментів?
- Підготуйте позовну заяву чи заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів. Це можна зробити самостійно або звернутись за допомогою до юриста.
- Подайте позовну заяву чи заяву про видачу судового наказу з додатками до місцевого суду. Відповідно до п.3 ч.1 ст.5 Закону України «Про судовий збір» позивачі звільняються від сплати судового збору при розгляді справ щодо стягнення аліментів.
- Отримайте рішення суду та виконавчий лист або судовий наказ.
Якщо після рішення суду відповідач відмовляється сплачувати аліменти, треба звернутися до державної виконавчої служби України за місцем роботи або за місцем проживання платника аліментів із заявою про відкриття виконавчого провадження.
За несплату аліментів в Україні передбачена цивільна, адміністративна і кримінальна відповідальність.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео