УКРАЇНА ІНФОРМ

Українці хочуть легально тримати зброю

Українці хочуть легально тримати зброю

Чи давати українцям зброю? Чи не стане це провокацією третього Майдану? А чи не підуть українці самовільно розправлятися з можновладцями, якими не вдоволені?


Чи давати українцям зброю? Чи не стане це провокацією третього Майдану? А чи не підуть українці самовільно розправлятися з можновладцями, якими не вдоволені?
Всі ці питання хвилюють не тільки політиків, а й просте населення. Зараз зброю тримати можуть лише окремі категорії населення. Урядовці ж вважають, що наш народ має право захищати свою приватну власність. Зокрема такої думки дотримується Генеральний прокурор України Віктор Шокін. Його ідею підтримав і Петро Порошенко.
«Правоохоронні органи повинні захищати наш народ. Ми робимо все необхідне, щоб українці відчували себе у безпеці. Тим не менш, закон, який дозволить українцям легально тримати зброю також буде елементом захисту держави. На жаль, до цих пір така ідея навіть і не розглядалася. Проте, я вніс відповідні законодавчі ініціативи на розгляд, сподіваюся, їх буде прийнято», - розповідає Віктор Шокін про ідеєю вільного зберігання зброї.
Нагадуємо, що такі пропозиції вже лунали серед урядовців. Зокрема, депутати від Блоку Петра Порошенка вже реєстрували у ВРУ законопроект «Про вогнепальну зброю цивільного призначення». У пояснювальній записці іде мова про те, що необхідно дати дозвіл українцям володіти вогнепальною зброєю, при одній умові: якщо людина не має обмежень, пов’язаних із здоров’ям, а також не була учасником скоєння тяжких злочинів.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео